1050 Ti Ekran kartı Driver sorunu

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bilgisayarı yeni aldım. 1050 Ti var NVIDIA denetim masasına girdim sürümü 432.00 yazıyor. İnternetten baktım onda sürüm olarak 446.14 yazıyor sizce kurmam gerekli mi bir faydası ya da zararı olur mu? Şu an aldığım performansında gidip drop yaşamak istemiyorum. Kuracaksamda bendekini silipmi kurmam gerek yoksa internetten indirince eski sürüm otomatik olarak değişiyor mu?
Bir de aygıt yöneticisinden ekran kartının güncelleştirmelerini denetliyorum zaten son sürüm diyor kafam karıştı. İnternetten bakınca var oluyor bozmayalım gece gece :D

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti kullanıcısı olarak son Driver stabil değil FPS düşüşü yaşadım.

Bendeki normalde belki bu sürüme göre artış yaşarım diye güncellemeyi düşünüyorum. Arada kaldım.
Bende de aynı ekran kartı var. Gforce experence kurulu, otomatik yapıyor, oyunları da otomatik optimşze ediyor.
Sizce onumu indireyim yoksa sitesinden 1050Tİ için son sürümümü ? sizdede fpsler düşükmü ?
Güncel olan her zaman daha iyidir hatta belki FPS'ine olumlu etkisi olabilir. Kurulum için indirip kurman yeterli, kurulum esnasında ekran kararabilir veya gidebilir, bunlar normaldir.
Hocam kuruyorum karşıma 2 seçenek geldi;
Nvidia Grafik sürücüsü
Nvidia Grafik sürücüsü ve Game Experience
hangisini seçmeliyim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı