1050 Ti+i5 3470 Sistem için oyun tavsiyesi

Playstation3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar merhaba ben bu zamana kadar gerek dünya klasikleri gerek bağımsız yapım oyun oynadım mesela ama oyunsuz kaldım bana oyun önermenizi istiyorum 'RDR 2 CoD Sniper Elite tarzı' bu aralar RDR 2 oynamak istiyorum fakat kaldırır mı bilmiyorum önerileri bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba ben bu zamana kadar gerek dünya klasikleri gerek bağımsız yapım oyun oynadım mesela ama oyunsuz kaldım bana oyun önermenizi istiyorum 'RDR 2 CoD Sniper Elite tarzı' bu aralar RDR 2 oynamak istiyorum fakat kaldırır mı bilmiyorum önerileri bekliyorum.
Undertale, stardew valley, DanganRonpa.
Undertale, stardew valley, DanganRonpa.

RDR 2 oynamak istiyorum fakat kaldırır mı bilmiyorum önerileri bekliyorum.
Bu arada I5 3470 ve 1050 Ti kaldırmaz RDR’yi

Ayrıca punch club, dealers life.

1080P Low 40FPS felan alırsın RDR 2'de. 4 yıl önce o ekran kartını 2 aylığına kullanmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rdr2 yi bence zevk alarak oynarsınız. 1050ti 1080p de düşük ayarlarda 40-50 fps alıyor.

RDR2'yi bence zevk alarak oynarsınız. 1050 Ti 1080p de düşük ayarlarda 40-50 FPS alıyor.

Attığınız videodaki testte Ryzen 9 5900X ve 32 GB RAM kullanılmış. Arkadaşta i5 3470 var ve 8 GB RAM'i var ise takılmalar yaşayabilir. Yine de 30 FPS'in üzerinde oynayabileceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı