1050 Ti için 350W PSU yeterli mi?

Bu testi yapması yaklaşık 5 dakika sürdü. Düşününce 3 kat fazla olması aslında değer gibi.
M2 ile hiç uğraşma aynısını bende düşündüm şöyle bir durum var 1 adapfor alıcaksın 2 MS alıcaksın sistemde çalışma ihtili varmı belli değil ayrıca anakart bu adaptore gerekli gücü verebilecek mi PSU girişli bir adaptör alsan fiyat yükseliyor en mantıklı seçim sata SSD alıp takman dur diye düşünüyorum tabi karar senin

M2 ile hiç uğraşma aynısını bende düşündüm şöyle bir durum var 1 adapfor alıcaksın 2 MS alıcaksın sistemde çalışma ihtili varmı belli değil ayrıca anakart bu adaptore gerekli gücü verebilecek mi PSU girişli bir adaptör alsan fiyat yükseliyor en mantıklı seçim sata SSD alıp takman dur diye düşünüyorum tabi karar senin
Evet böyle düşününce en mantıklısı o görünüyor. Üstteki attığım SSD yi almayı düşünüyorum.

Tavsiyem bütçeniz yetiyorsa en az 240 gb ssd almanız. Hem hızı da genelde 120 gb ssdlerden hızlı olur. Yazma ömrü de fazla olur.
Zaten SATA 2 destekli olduğu için anakart çok hız olayına bakmıyorum ama evet 240 daha uygun olabilir.

SSD den pek anlamam ama ben
https://m.n11.com/urun/hi-level-ultra-hlv-ssd30ult120g-120-gb-sata-ssd-998939?magaza=tekteknoryabilisim
Bu arkadaşı aldım fiyat olarak uygun kutu içinde bir aparatla geliyor harf dış yuvasına takman için

Teşekkürler tavsiyen için. İnceliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı