1050 Ti için AM3 işlemci önerisi

Mukanogluu

Decapat
Daha fazla  
Anakartım MSI-870A-G54 biraz eski bir kart ve üzerinde yine eski olan AMD Phenom II X6 1055t var ve yeni nesil oyunların çoğunda patlıyorum. Bu işlemci ve anakartın ikisini de güncellemek zorunda mıyım yoksa bu anakarta en uygun işlemci önerileriniz nelerdir? İşin çok detayını bilmiyorum değerli bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartım MSI-870A-G54 biraz eski bir kart ve üzerinde yine eski olan AMD Phenom II X6 1055t var ve yeni nesil oyunların çoğunda patlıyorum. Bu işlemci ve anakartın ikisini de güncellemek zorunda mıyım yoksa bu anakarta en uygun işlemci önerileriniz nelerdir? İşin çok detayını bilmiyorum değerli bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Bütçe nedir? Anakart + islemci daha iyi olur. AM3 islemcileri eskidi artik.

Bütçe nedir? Anakart + islemci daha iyi olur. AM3 islemcileri eskidi artik.
ikinci el olarak ucuza kapatacağım bir anakart-işlemci ikilisi var mıdır acaba? Bütçe de maksimum 1500 olur.
AM3 işlemci ne alırsan al darboğaz yapar.
İşlemci+anakart önerin var mı dostum mümkünse sağlıklı ve uygun olan

İkinci el olarak ucuza kapatacağım bir anakart-işlemci ikilisi var mıdır acaba? Bütçe de maksimum 1500 olur.

İşlemci+anakart önerin var mı dostum mümkünse sağlıklı ve uygun olan.

Islemci 10100f/10105f hangisini daha ucuza bulabilirsen.
Anakart olarak b460/h410 alabilirsin. 11.nesili desteklemesi amaciyla H510 ve B560 cipsetli anakartlarda bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı