1050 Ti için dönüştürücü önerisi

Daha ne amaçla kullanacağını bilmiyorsunuz. Konu sahibi kendisi karar verir. Başka şeylere yönlendirmek ve yeni kartların reklamını yapmak yerine konu sahibine yardım ediniz.
Hocam oynayacağım oyunlar League of legends pubg mobile falan bana yeteceğini düşünüyorum bütçe max 5000 TL bu arada

Hocam oynayacağım oyunlar League of legends pubg mobile falan bana yeteceğini düşünüyorum bütçe max 5000 TL bu arada
5000 liralık bütçe ile sana daha iyi sistem dizebiliriz ayrı bir konu açarsan. RX 5500 XT'li bir sistem toplanabilir tahminimce. Ayrı bir konu aç 1050ti ekran kartlı bir sisteme kesinlikle o kadar para verilmez.

Ekran kartı için bütçe nedir? 1050 Tİ'ye boşuna para vermeyin.
Max 5000 TL bütçe
Daha ne amaçla kullanacağını bilmiyorsunuz. Konu sahibi kendisi karar verir. Başka şeylere yönlendirmek ve yeni kartların reklamını yapmak yerine konu sahibine yardım ediniz.
Hocam league of legends, pubg mobile falan oynayacağım bana yeteceğini düşünüyorum
5000 liralık bütçe ile sana daha iyi sistem dizebiliriz ayrı bir konu açarsan. RX 5500 XT'li bir sistem toplanabilir tahminimce. Ayrı bir konu aç 1050ti ekran kartlı bir sisteme kesinlikle o kadar para verilmez.
Hocam ben vatan bilgisayarda toplayacağım burda toplasam olmaz bilgisayardan pek anlayan birisi değilim

2 Tane

4900 TL gibi bir fiyat yapıyor.

2 Tane

4900 TL gibi bir fiyat yapıyor.
Tamamdır hocam
Fakat bana dönüştürücü de lazım monitörüm pro2000 model: proled20

Kardeşim, onlar konu sahibi için en iyisini seçiyorlar. Ön yargı, insanın kalbini karartır. Bir düşünsene, acaba 5000 TL bir sisteme 1050 Ti yakışır mı diye. O arkadaşlar o sisteme hangi ekran kartı yakışır, hangi oyunda daha iyi performanslar verir onu biliyorlar. Yani, seninde böyle yargılamaya hakkın yok.

Kardeşim, onlar konu sahibi için en iyisini seçiyorlar. Ön yargı, insanın kalbini karartır. Bir düşünsene, acaba 5000 TL bir sisteme 1050 Ti yakışır mı diye. O arkadaşlar o sisteme hangi ekran kartı yakışır, hangi oyunda daha iyi performanslar verir onu biliyorlar. Yani, seninde böyle yargılamaya hakkın yok.
Bazıları burayı ölücü forumları ile kıyaslıyor. Gerçekten farklı bir kitle var burada. :D

Karar verdim 1050 almayacağım 1060 süper fln düşünüyorum ama dediğim gibi dönüştürücü lazım vatan bilgisayardan dönüştürücüyüde alayım I yoksa internetten mi getittireyim

Beyler hala dönüştürücü için yardım eden olmadı hangi dönüştürücüyü almam lazım aktif mi pasif i olması lazım hangi marka önerinizdir
En iyi kararı yaptın. Helal olsun.
Bazıları burayı ölücü forumları ile kıyaslıyor. Gerçekten farklı bir kitle var burada. :D
Tamamdır hocam

Fakat bana dönüştürücü de lazım monitörüm pro2000 model: proled20

Geri
Yukarı