1050 Ti ile GTA 6 oynanır mı?

Belki 1660S'e geçerim hocam. Haklısınız 1050 Ti çok zor açma ihtimali 1600 serisi bile zorlanacak.

Galiba 1660S geçeceğim hocam.

Evet büyük ihtimal minimum RTX ekran kartı ister. Optimizasyon iyi olsa bile RTX isteyecek galiba.

Doğru hocam.

GTA 6 çıkış fiyatı bahsedilene göre 120 dolar olursa bir 1660 Super parası yapar zaten.

Belki 1660S'e geçerim hocam. Haklısınız 1050 Ti çok zor açma ihtimali 1600 serisi bile zorlanacak.

Galiba 1660S geçeceğim hocam.

Evet büyük ihtimal minimum RTX ekran kartı ister. Optimizasyon iyi olsa bile RTX isteyecek Galiba.

Doğru hocam.
2024 yılında RTX den eski ekran kartı almayın hocam boşa para vermiş olursunuz.

İnşallah 30 fps civarında oynatır.

Umarım açar. Yoksa çoğu kişi o oyunu oynayamaz.

İnşallah optimazyonu iyi yapar rockstar games.

Umarım açar.

Doğru evet. Tahmin yapmak biraz zor.

RTX'li bir ekran kartı istemez bence. Minimum 1660S ister.

1050 Ti ile Low ayarlarda 30 FPS oynarsın başka birşey istemiyorum.

İnşallah optimazyonu iyi yapar rockstar games.
Hocam sisteminiz kaldırmasa bile en kötü Geforce Now alır onun üzerinden oynarsınız. Zaten bu kadar beklenen bir oyunun Geforce now'a gelmeme ihtimali olduğunu sanmıyorum.

GTA 6 çıkış fiyatı bahsedilene göre 120 dolar olursa bir 1660 Super parası yapar zaten.
O başka tabii. Ekran kartı alacağız. Birde oyunu alacağız ☹️

1660 alma paraya kıyıp daha iyi kartlar al o bile minimum yetebilir.
2024 yılında RTX den eski ekran kartı almayın hocam boşa para vermiş olursunuz.
O zaman RTX 2060 düşüneceğim hocam. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Ryzen 5 5600 32 GB RAM RX6700 bile oynatır mı diye düşünüyorum, 1050 Ti, 1660 gibi kartlar Low, lowest Ayarlar'da 40FPS zor görür diye tahmin ediyorum,

Diğer türlü bu kartların üstün'deki kartlar karışık Ayarlar'da güzel performans verebilir, RX6700, RTX3060 Ti Low medium high gibi.

Tabii bunlar tahmin şu an günümüzde çıkan birçok oyun minimumda RTX 2060, RX 5600XT, 5700 gibi kartları göstermeye başladılar 2yıl sonra ne olur bilemeyiz.

GTA 6 için bu tarz konuları konuşmak için çok erken.

Geri
Yukarı