1050 Ti MEMORY_MANAGEMENT hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Özcan Çiçek

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix bl8g30c15u4w 8GB 3000 MHz DDR4 CL15
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD 2 tane de 250 lik harddisk
Ekran kartı
1050 Ti
Anakart
Biostar B365mhc
İşlemci
i3 9100F
Arkadaşlar, ben mavi ekran hatası alıyorum. Bu birkaç aydır oluyor, sorun MEMORY_MANAGEMENT hatası. Sorunu bir şekilde çözüyroum, 3 4 gün sonra tekrar veriyor ve bilgisayarım daha 1 senelik. Her yolu denedim, bazen 1 hafta vermiyor. Mavi ekran sonra tekrar veriyor, garantiye göndermeli miyim?
Bu arada sistemdeki bütün donanımlarda sıkıntı var mı? Kontrol ettim, bir sıkıntı yok gösteriyor. Format da attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben mavi ekran hatası alıyorum. Bu birkaç aydır oluyor, sorun MEMORY_MANAGEMENT hatası. Sorunu bir şekilde çözüyroum, 3 4 gün sonra tekrar veriyor ve bilgisayarım daha 1 senelik. Her yolu denedim, bazen 1 hafta vermiyor. Mavi ekran sonra tekrar veriyor, garantiye göndermeli miyim?
Bu arada sistemdeki bütün donanımlarda sıkıntı var mı? Kontrol ettim, bir sıkıntı yok gösteriyor. Format da attım.

Format atmada sıkıntı yapabiliyor. Formatı BIOS'u sıfırlayıp tekrar temız bir sekılde kurulum yapın. Tum dısklerı sılıp de kurun.

Artı -4 Eksi
Minidump dosyası paylaşınız.

Format atmada sıkıntı yapabiliyor formatı BIOS'u sıfırlayıp tekrar temız bir sekılde kurulum yapın tum dısklerı sılıpde kurun

Her şey format değil bu arada.

Minidump dosyası paylaşınız.

Her şey format değil bu arada.

Maalesef her şey format, BIOS ayarların güncel olmadıgında, yanlış format atıldıgında donanımsal sorunlarda çıkabiliyor. ben çözüm önerisi sundum.

Aldığın mavi ekran hatasında QR kodu olacak, onu telefonla tarayıp Microsoft'da çözüm bulabilirsin.

Artı -2 Eksi
Yahu adam Microsoft üzerinden çözüm aratacaksa biz niye burada analiz yapıyoruz?
Enayiymişim gibi muamele görüyorum böyle yazılınca.

Kimse de şunu kabul etmiyor. Microsoft adam gibi mavi Ekran desteği sunmuyor.
Bakın konuların hepsine, adamlar hep klasik cevaplar yazmış.
BIOS güncel mi, RAM sağlam mı gibi gibi.
Bu forumda o adamlardan belki 100 kat iyi destek veriyoruz.

Konu sahibi, lütfen Dump dosyalarınızı paylaşın.
2 tane zaten net ihtimalimiz var, incelememiz gerek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı