1050Ti Ryzen 5 1500X Sisteme Güç Kaynağı Tavsiyesi

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda XIGMATEK Tauro 750W modeli var. Çok ses yapmaya başladı. İlk aldığımda sistem için gerektiğinden fazlasını takmıştı Vatan Bilgisayar. Bu sisteme olabilecek, çok ses yapmayan ve çok da pahalı olmayacak (fiyatları bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim) bir güç kaynağı önerir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer mevcut güç kaynağının performansından memnunsanız fanını temizleyip kullanabilirsiniz. Ses gidecektir.
Aşağıdaki güç kaynağını kullanıyorum. Rahatlıkla besliyor ve bir hayli sessiz.
CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 550W GÜÇ KAYNAĞI
XIGMATEK'in "Tauro" serisi uçak simülasyonu gibi bir şey. Ses kesinlikle katlanılmaz bir sorun. Kendim sıfır alıp denedim. Anında iade ettim. Benim aldığım üründe ek olarak parazitlenme sorunu vardı.

XIGMATEK'in "Tauro" serisi uçak simülasyonu gibi bir şey. Ses kesinlikle katlanılmaz bir sorun. Kendim sıfır alıp denedim. Anında iade ettim. Benim aldığım üründe ek olarak parazitlenme sorunu vardı.
Haklı olabilirsiniz. O güç kaynağını hiç kullanmadım. Benzer bir problemi yıllar önce aldığım ve fazlaca para ödediğim bir cpu cooler ile yaşamıştım. Çalışmaya başladığında sesi diğer odalardan duyuluyordu. Bilgisayar açamaz olmuştum. O zaman arkadaşa sabır diliyor ve bir an önce kulak sağlığı için değişim öneriyorum :)

Haklı olabilirsiniz. O güç kaynağını hiç kullanmadım. Benzer bir problemi yıllar önce aldığım ve fazlaca para ödediğim bir cpu cooler ile yaşamıştım. Çalışmaya başladığında sesi diğer odalardan duyuluyordu. Bilgisayar açamaz olmuştum. O zaman arkadaşa sabır diliyor ve bir an önce kulak sağlığı için değişim öneriyorum :)
Evet çok can sıkıyor bu gibi durumlar :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı