1060'lı notebook oyunlarda düşük FPS

wunderkid

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Dün gece PC'yi alalı uzun zaman olduğundan ve artık performansı düşmeye başladığından Windows'un içinde bulunan "bilgisayarı sıfırla" özelliğiyle formatladım. Ancak bugün CS:GO ya girdiğimde FPS'in 12-20 arası değiştiğini gördüm. Keza diğer oyunlarda da aynı sıkıntı mevcut. Ana menü bile kasıyor. Formattan önce FPS sabit 60 ara sırada 130- 180 dolaylarına çıktığından formatlamıştım ancak böyle olacağını tahmin etmemiştim. Anlayan varsa lütfen yardım etsin.

Aygıt yöneticisinden tüm driverları kontrol ettim, NVIDIA batery Boost kapalı, Xbox Game DVR kapalı.

Sistem özelliklerim;

NVIDIA GTX 1060 6 GB.

Intel(r) Core(tm) i7-7700HQ CPU.

32.0 GB RAM.

Windows 10 Home.

64 Bit.

İyi akşamlar herkese. Dün gece PC'yi alalı uzun zaman olduğundan ve artık performansı düşmeye başladığından Windows'un içinde bulunan "bilgisayarı sıfırla" özelliğiyle formatladım. Ancak bugün CS:GO ya girdiğimde FPS'in 12-20 arası değiştiğini gördüm. Keza diğer oyunlarda da aynı sıkıntı mevcut. Ana menü bile kasıyor. Formattan önce FPS sabit 60 ara sırada 130- 180 dolaylarına çıktığından formatlamıştım ancak böyle olacağını tahmin etmemiştim. Anlayan varsa lütfen yardım etsin.

Aygıt yöneticisinden tüm driverları kontrol ettim, NVIDIA batery Boost kapalı, Xbox Game DVR kapalı.

Sistem özelliklerim;

NVIDIA GTX 1060 6 GB.

32.0 GB RAM.

Windows 10 Home.

64 Bit.
Ekran kartı sürücüsü kurulu mu?

Sistem özelliklerim;

NVIDIA GTX 1060 6 GB.

32.0 GB RAM.

Windows 10 Home.

64 Bit.
Ekran kartı driverlarını siz mi kurdunuz yoksa windows update ile mi kuruldu? Eğer windows update yaptıysa güncel olmayabilir. Geforce experience kurup driver güncellemesi yapın.

Sorun düzeldi yazan herkese teşekkür ederim ancak formattan önceki CS:GO FPS sorunu devam ediyor. Sanki FPS_MAX kodları bir işe yaramıyor bir şey engelliyor gibi. 60 civarlarında dolaşırken bir anda 210'a kadar çıkıyor ama tekrar iniyor. Fikri olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı