1080 abonelik kanal mı yoksa sıfır kanal mı?

Gmll

Hectopat
Daha fazla  
Benim kaç yıldı aktif olmayan tüm videoları gizlediğim 2016 yılında kurulan 1080 abonelik kanalım mevcut. Kanala video yüklediğim son dönemlerdede az aktifti daha sonra videoları gizliye aldım. Tekrardan video yüklemek istiyorum ama farklı bir içerikle. Belki de farklı bir dillede olabilir. Yani kanal eskiden eğlence içerikliydi ama şimdi yazılım ile ilgili olacak. Ağırlıkla Shorts. Sizce YouTube kanalı tekrar keşfete akışa sokar mı yoksa aktifsizlik mi olur? Sıfırdan kanal açmak mı daha iyi yoksa bu kanalla devam etmek mi?

Benim kaç yıldı aktif olmayan tüm videoları gizlediğim 2016 yılında kurulan 1080 abonelik kanalım mevcut. Kanala video yüklediğim son dönemlerdede az aktifti daha sonra videoları gizliye aldım. Tekrardan video yüklemek istiyorum ama farklı bir içerikle. Belki de farklı bir dillede olabilir. Yani kanal eskiden eğlence içerikliydi ama şimdi yazılım ile ilgili olacak. Ağırlıkla Shorts. Sizce YouTube kanalı tekrar keşfete akışa sokar mı yoksa aktifsizlik mi olur? Sıfırdan kanal açmak mı daha iyi yoksa bu kanalla devam etmek mi?
Denemeden bilemeyiz fakat binlerce abonesi olan adamlar bile yeni kanal açıyor. Öyle de tutmuyor. Kalitenin yanında şans faktörü de etkili. Ben 2 saat ugrastigim bir video 500 izlenirken 10 dk ugratsiigim video 2k izleniyor mesela.

Para kazanmak için 1000 abone gerekiyordu sanırım hala öyleyse eski hesap avantajlı olur diğer izlenme görevi vs. yapınca abone kasmaya ugrasmana gerek kalmaz.

Sıfır kanal aç ki daha kolay keşfete düş abone sayısı önemli değil keşfet için konuyla alakalı doğru etiketleri kullan ki yazılımla ilgilenen kişilerin önüne düşsün videon eğer etiket kullanmazsan videon keşfete çok az düşer ve izlenmez. Bu arada
Para kazanmak için 1000 abone gerekiyordu sanırım
Bu arkadaş haklıysa eski hesap daha mantıklı.

Sıfır kanal aç ki daha kolay keşfete düş abone sayısı önemli değil keşfet için konuyla alakalı doğru etiketleri kullan ki yazılımla ilgilenen kişilerin önüne düşsün videon eğer etiket kullanmazsan videon keşfete çok az düşer ve izlenmez. Bu arada

Bu arkadaş haklıysa eski hesap daha mantıklı.
Yeni şartlar böyleymiş;
  • 500 abone
  • Son 90 gün içinde 3 herkese açık yükleme
  • Aşağıdakiler koşullardan en az biri karşılanmalıdır:
    • Son 365 günde uzun videolardaki herkese açık içerikler en az 3.000 saat boyunca izlenmelidir.
    • Son 90 gün içinde, herkese açık Shorts görüntüleme sayısı 3 milyona ulaşmalıdır.

Eger konu degistireceksen bence yeni hesap daha mantikli, cunku oradaki aboneler seni eglence videolari icin takip etmis mantigken, ama dene 1-2 video sonra kendin karar ver.

0 dan aç. Eski kanalda etkileşim çok çok düşük seviyelerde kalır.

Geri
Yukarı