1080 Ti alınır mı?

Otomatik düzeltme RTX 2060 ile değiştirmiş. Bir süredir RTX 2060 inceliyorum. Sayfayı yenilerseniz düzeltmiş olduğumu göreceksiniz.
Yorumunuzun düzeltilmiş hali de yanlış. 2070'de geri kalıyor. 2070 Super ile kafa kafaya bir kart 1080Ti, hatta daha güçlü olduğu kısımlar var.

@Youlost81 Yakında benim Asus Rog Strix 1080Ti'ı satacağım. 3.000 TL gibi bir rakam düşünüyorum. İlginiz olursa konuşuruz. Satacağım zaman burada konu açacağım.

Daha yeni bir konu açtım artık gına geldi bende yüksek yüksek sistemlere geçmeyi planlıyodum bir kaç video izledim dedim ne gerek var 15 k lık sistemlere. Sana önereceğim fikir 1660 ti i5 10600k testlerini izledim beni gayet taşıyan istediğim kaliteyi veren istediğim yüksek fps i alan bir sistem olduğunu gördüm evet teknoloji çok açık önünü kapatmak imkansız ama bu zor zamanlarda hele ki ekonomi diye bir şey olmayan memlekette kendini ne zora sok nede cebini boşalt ufak sistemlerde emin ol işini görür upgrade edebilirsin elindekini

3500 altına alınabilir.
Daha yeni bir konu açtım artık gına geldi bende yüksek yüksek sistemlere geçmeyi planlıyodum bir kaç video izledim dedim ne gerek var 15 k lık sistemlere. Sana önereceğim fikir 1660 ti i5 10600k testlerini izledim beni gayet taşıyan istediğim kaliteyi veren istediğim yüksek fps i alan bir sistem olduğunu gördüm evet teknoloji çok açık önünü kapatmak imkansız ama bu zor zamanlarda hele ki ekonomi diye bir şey olmayan memlekette kendini ne zora sok nede cebini boşalt ufak sistemlerde emin ol işini görür upgrade edebilirsin elindekini
peki dostum ben yeni nesil olarak 1660 süper alsam nasıl olur hem sıfır alırım uzun yıllar gider mi

Geri
Yukarı