1080 Ti alınır mı?

M.U.M

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün Vatan'daki şu indirimleri kaçırdım maalesef :/ Artık bunlar bana göre alınabilir fiyatlarda olmadığı için ikinci ele yöneldim. Sizce 3.200-3.500 TL civarına 1080 Ti alınır mı?

Bu gibi indirimleri 27 Kasım (Black Friday)'de yakalama şansım var mı veya AMD ve NVIDIA'nin orta seviyede çıkacak yeni ekran kartlarını mı beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Vatan'daki şu indirimleri kaçırdım maalesef :/ Artık bunlar bana göre alınabilir fiyatlarda olmadığı için ikinci ele yöneldim. Sizce 3.200-3.500 TL civarına 1080 Ti alınır mı?

Bu gibi indirimleri 27 Kasım (Black Friday)'de yakalama şansım var mı veya AMD ve NVIDIA'nin orta seviyede çıkacak yeni ekran kartlarını mı beklemeliyim?
Alınır.
Bu indirimi bekle yakalayamazsan 1080 Ti alabilirsin.

Hala çok güçlü bir kart alınabilir tabii ki ama mining işlerinde kullanılmadığının garantisini alabilirseniz iyi olur tabii bunu anlamakta bir hayli zor onun dışında biraz daha bekleyip bütçeyi de arttırarak 5700 XT alınabilir.

Daha güncel bir kart al.
Lütfen boş yere kızgın atmayın.
Aynen yani, herkes kendi fikrini belirtebilir. Kızgın atma sebepleri nedir hangi kafa bu? :D Herkesin aynı fikirde olması gerekmiyor.

AMD'nin 6000 serisi ekran kartlarını beklemeni tavsiye ederim ben. Hem bütçenin üzerine az buz para da eklersin daha iyi olur.

Geri
Yukarı