1080 Ti düşük güç kullanımı

AlperenToyr

Centipat
Merhaba. Oyunlara girdiğimde GPU kullanımın düşük oldugunu fark ettim ve GPU gücüne bakmak istedim. Daha sonra fark ettim ki 150W kullanıyor. Bunu arttırmak için ne yapmam gerekiyor?

Oynadığın oyuna göre değişir ya da oyunun optimize sorunu vardır ayrıyeten NVIDIA denetim masası ayarlarından güç seçeneği ile ilgili bir şey vardı onu tam performans yaparsan tam güç kullanacaktır.

Afterburner üzerinden güç sınırı tarzı bir ayar vardı onu arttırabilirsiniz. OC yapabilirsiniz. İşlemciniz nedir? Darboğaz oluyor olabilir.

i7 7700K önceki postumda da yardımcı olmaya calışmıştınız. Bunu nasıl düzeltetbilirim tam olarak?
Oynadığın oyuna göre değişir ya da oyunun optimize sorunu vardır ayrıyeten NVIDIA denetim masası ayarlarından güç seçeneği ile ilgili bir şey vardı onu tam performans yaparsan tam güç kullanacaktır.

Onlar zaten yapılı teşekkür ederim.

Şunu alırsanız sorununuzu çözmenize yardımcı olabilirim.

Bunu aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor, kesin olarak sonuç alabilecek miyim?

İşlemcim i5 10400F - anakart MSI H410M -a Pro ve kız arkadaşım hediye olması babında Cooler Master Hyper 212'yi hediye etmek istiyor benim için uygun mudur bu anakartıma işlemcime olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı