1080 Ti düşük hashrate

OrhanBaba

Hectopat
Merhabalar, öncelikle 2060S kartımla stok overclocksuz 35 36 mh alıyorum ama GTX 1080 Ti kartı normalde 40 mh alması gerekirken aynı sistemde 30 mh alıyorum. Milletin 47 mhlara çekebildiği OC ayarlarını aynen yapıyorum, 35'e çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, öncelikle 2060S kartımla stok overclocksuz 35 36 mh alıyorum ama GTX 1080 Ti kartı normalde 40 mh alması gerekirken aynı sistemde 30 mh alıyorum. Milletin 47 mhlara çekebildiği OC ayarlarını aynen yapıyorum, 35'e çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
47 ye çıkabileceğini sanmıyorum 1080 ti, aldığınız değer normal. 2060s de, 44 civarı diye biliyorum maksimum değerleri. Bende almayı düşündüğüm bir kart, ama eski seri almak içime sinmiyor bir türlü kararsızım.

Kart marka model nedir?
Windowsmu kullanıyorsunuz?
Hangi miner?

ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti.
Evet Windows
NiceHash PhoenixMiner ve minerstat üzerinden kazım haptım hep aynı sonuçlar.
1080 Ti 50 mhsleri görebilen bir kart. Lakin 1080 ve 1080 Ti de kullanılan bellek modelinden kaynaklı bir ayar kod vs gerekiyordu. Benim 1080'nimde de aynısı olmuştu. YouTube'da açıklayan bir video ve kod vardı.

Atabilir misin rica etsem yada ne yazınca çıkıyordu.

ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti.
Evet Windows
NiceHash PhoenixMiner ve minerstat üzerinden kazım haptım hep aynı sonuçlar.

Atabilir misin rica etsem yada ne yazınca çıkıyordu.
Merhaba öncelikle t-rex miner kullanıp bat dosyasının sonuna --mt 2 --kernel 4 bu komutu ekleyip deneyebilirsminiz.ayrıca bazı micron ve hynix belleklerde + değil - yapmanız gerekebiliyor. 1080ti ler için MSI after burnerdan memory -400-450 gibi deneyebilirmisiniz bunlarla sonuç alamazsanız bir yöntem daha sunacağım.

Yaparım her şekilde denedim aslında asıl sorn burada overclock performandı değil stok haliyle bile performansın çok altında stok hali 40 ikrn ben 30 alıyorun aynı şekilde oyun performansıfa 20 FPS düşük RDR 2 de.
BAT dosyası derken hepsinin sonu BAT.

Yaparım her şekilde denedim aslında asıl sorn burada overclock performandı değil stok haliyle bile performansın çok altında stok hali 40 ikrn ben 30 alıyorun aynı şekilde oyun performansıfa 20 FPS düşük RDR 2 de.
BAT dosyası derken hepsinin sonu BAT.
eth çalıştırma bat dosyası cüzdan ve havuz adresini girdiğin en sonuna ekle en sondaki yazıdan bir boşluk vererek "--mt 2 --kernel 4" bir dene..
sonra miner durdur yeniden başlat hatta ben her denemeden sonra bir kere pc başlat vga memoryler bugda kalabiliyor.1080ti lerde sebebide bu ( GeForce GTX1080, 1080Ti and Titan XP are unique in the 2016 cards lineup. They have a GDDR5X memory type. The key distinction of X memory type used in the highest tier cards is the ability to operate more data per cycle — 64 bytes instead of 32.
However, this approach requires increased timings. That doesn't affect games performance, while memory dependent mining algorithms are affected negatively.) memory -400-450 aralığı dene.
olmazsa bunu indir > https://www.kryptex.org/r/ethlargementpill
önce msı after burner sonra OhGodAnETHlargementPill-r2.exe yi sonra miner çalıştır.
tavsiyem core ihityaç olursa max +100 memory +500 powerda -52 -68 arası
ben kafeciyim elimde 4-5 değişik marka toplamda 58 tane 1080ti vardı.
42-46 mh arası çalıştırıyordum bazı dediğim gibi -400-450 memoryde düşürünce yüksek veriyordu.olmadı [email protected] telefon numarası bırakırsan akşam 21:00-24:00 arası teamden destek verebilirim.

not : ben o zaman PhoenixMiner ve ethermine kullanıyordum.42-47mh arası

Yeni konular

Geri
Yukarı