1080P 144Hz IPS monitör tavsiyesi

24G2U'nun panelinde ne var ki? IPS panel oda.
Başka forum linki atmak yasak mı bilmediğimden atmadım ancak bu sorundan çok müzdarip var. Biraz araştırırsanız siz de rahatlıkla bu sorunu yaşayanın çok olduğunu bulabilirsiniz. Başka panele sahip bir monitör tavsiye edebilir misiniz lütfen?

Başka forum linki atmak yasak mı bilmediğimden atmadım ancak bu sorundan çok müzdarip var. Biraz araştırırsanız siz de rahatlıkla bu sorunu yaşayanın çok olduğunu bulabilirsiniz. Başka panele sahip bir monitör tavsiye edebilir misiniz lütfen?

Bunu alabilirsin o zaman. HDR desteği bile var.

Sanırım o monitörün kullanıcısı çok değil. Ama seçenklerim arasında bulundururum. Başka hangi monitörleri önerebilirsiniz?

Yardımlarınız için teşekkür ederim ancak bir türlü karar veremedim. Benim yerimde olsanız gözünüzü kırpmadan alacağınız model nedir?

Yardımlarınız için teşekkür ederim ancak bir türlü karar veremedim. Benim yerimde olsanız gözünüzü kırpmadan alacağınız model nedir?

Biraz daha ucuz olsa olabilirdi aslında. Ama zaten az kullanıcısı asıl korkutan şey. Gerçi geriye pek bir şey kalmamıştır ama yine de aklınızda başka monitör varsa tavsiyenizi bekliyorum.
Daha önce hiç kavisli monitör kullanmadığımdan pek sıcak bakmıyorum. Oyun esnasında düz monitöre alışık birini rahatsız eder mi? İnternette gezerken, Youtube'da, film izlerken kısacası günlük kullanımda rahatsızlık verir mi?
Düz alacak olsanız hangisini alırdınız?

Geri
Yukarı