1080p 144Hz+ IPS monitör tercihi

Daha fazla  
Asus TUF Gaming VG249Q - Dell G2422HS - Gigabyte G24F-2 - LG UltraGear 24GN65R-B Karşılaştırması - Epey
Buradaki 4 monitör arasında kaldım.
Oyun oynarım, video edit yaparım, Photoshop vs kullanırım. Dizi film izlerim. Çok amaçlı bir monitör arıyorum. Odam çok ışık alıyor ama perdeleri kapatarak halledebilirim (yine de kapatmak tercihim değil)
Bu durumlara hangi monitör uygun olur? (LG'nin monitörüne kırmızı detaylar içerdiği için ısınamadım. (Masamda hoş durmuyor. Yine de özellik olarak tavsiye edilirse düşünebilirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus TUF Gaming VG249Q - Dell G2422HS - Gigabyte G24F-2 - LG UltraGear 24GN65R-B Karşılaştırması - Epey
Oyun oynarım, video edit yaparım, Photoshop vs kullanırım. Dizi film izlerim. Çok amaçlı bir monitör arıyorum. Odam çok ışık alıyor ama perdeleri kapatarak halledebilirim (yine de kapatmak tercihim değil)
Bu durumlara hangi monitör uygun olur? (LG'nin monitörüne kırmızı detaylar içerdiği için ısınamadım. (masamda hoş durmuyor. Yine de özellik olarak tavsiye edilirse düşünebilirim.)

Gigabyte öneririm kendimde kullanıyorum çok memnunum eski fiyatına çıkmadan al.

Bu durumlara hangi monitör uygun olur? (LG'nin monitörüne kırmızı detaylar içerdiği için ısınamadım. (Masamda hoş durmuyor. Yine de özellik olarak tavsiye edilirse düşünebilirim.)
Lg'nin ekran parlaklığı daha çok ama yazın pencerenin önünde oturmayacaksan Asusun parlaklığı da yetebilir. 500tl fiyat farkına değer mi bilmiyorum ama .

Yeni konular

Geri
Yukarı