HP 11.Nesil Full HD i3 Laptop 3300 TL!

156318

Kilopat
Makaleler
5
Yaklaşık 400TL'lik bir indirim mevcut. 4GB RAM olması bir eksi ancak bu fiyat bandındaki her cihazda 4GB RAM var, o yüzden normal karşılıyorum. İmkan varsa RAM 8GB yapılırsa tadından yenmez. 🤌

Ram takviyesi olmaz. Açıklama kısmında desteklenen maksimum ram 4 gb yazıyor.
21 Haziran'da aynı laptopdan aldım. Aynı hafta RAM'i 2x4 şekline getirdim. İçerisinden tek modül 3200MHz 4GB RAM ile geliyor. 16GB ya da 32 GB 'a kadar destekliyor tam emin değilim bu konuda.Şarjı bayağı gidiyor. İnternette gezinme-ofiste çalışma gibi işlemlerde 8 saate kadar gidiyor şarjı. LOL'ü düşük ayarlarda +100 FPS ile oynatıyor.
Not: Eski HP kafası devam ediyor. RAM upgrade etmek için kasayı komple açmak gerek ki bu da zor iş haberiniz olsun. Özellikle USB girişlerinin üstündeki ince yerleri zedelemeden kasayı açmak zor iş. Şu zamana kadar 4-5 farklı markanın toplam 20 ye yakın laptonun kasasını açmış olabilirim. En zorlandıklarım daima HP kasalarıdır.
Yaklaşık 400TL'lik bir indirim mevcut. 4GB RAM olması bir eksi ancak bu fiyat bandındaki her cihazda 4GB RAM var, o yüzden normal karşılıyorum. İmkan varsa RAM 8GB yapılırsa tadından yenmez. 🤌
Yaptım yenmiyor tadından :)

Son düzenleme:
@Elasmotherium bende de Ryzen 3 2200u HP laptop var ve gerçekten çok memnunum. Oldukça akıcı ve fan sesi az. 1080p 60 FPS video izlerken bile neredeyse fan sesi duyulmuyor. Şarjı da çok iyi gidiyor. Hoparlörü de beklediğimden çok daha iyi. Gür ve gayet dengeli bir sesi var.

Geri
Yukarı