1080P, 68 derece RTX 3090 Suprim X alınır mı?

yzb.soap

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ekte FurMark değerleri mevcut, değerler hakkında ne düşünüyorsunuz, alınır mı?
1920x1080p FurMark 27 dk 68 derece 69 fan.

Dosya Ekleri

• received_1646301302519043.jpeg
    received_1646301302519043.jpeg
    144,7 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaz sıcağında güclü ekran kartında o sıcaklık olabilir gibi geliyor

Ekran kartları çok saçma. RX 6600'ü 3 bin liraya bulabiliyorsun. 3090 ise 14 bin. Ama arada sadece 2 kat performans farkı var 😃
Kapitalizmin köpeği olmuşuz hocam 😁😁 Amd den çok çektim 6900xt kullandım fps droptan kafayı yedirtecekti, nvidia biraz daha stabil ve rahat aslında. Yani demem o ki konfora veriliyor galiba biraz da bu paralar

Kapitalizmin köpeği olmuşuz hocam 😁😁 AMD'den çok çektim 6900XT kullandım FPS droptan kafayı yedirtecekti, NVIDIA biraz daha stabil ve rahat aslında. Yani demem o ki konfora veriliyor galiba biraz da bu paralar.

NVIDIA AMD olarak değil. Bütün ekran kartları için. Ben RX 6600 kullanıyorum hiç WattMan, kritik FPS düşmesi hiç yaşamadım.

@Kyrie Irving oyun yapımcılarının inisiyatifine kalmış durum. RX6600 şu an idare etse de ilerleyen zamanlarda yetersiz kalacak.

Sıcaklık normal, fiyatı da uygun geldi. Alabilirsiniz bence. Faturası var mı ve garantisi devam ediyor mu?

@Kyrie Irving oyun yapımcılarının inisiyatifine kalmış durum. RX6600 şu an idare etse de ilerleyen zamanlarda yetersiz kalacak.

Sıcaklık normal, fiyatı da uygun geldi. Alabilirsiniz bence. Faturası var mı ve garantisi devam ediyor mu?
Fatura var kutu var hocam içerik full mining geçmişi yok hakikaten ilk sahibi kartın satıcısı da

Geri
Yukarı