Palit gamerock RTX 3090 vs MSI Suprim X RTX 3090

DLSS ile kötü görüntü alan arkadaşlar verdiğim Upscaling ayarını yapsın.
Eki Görüntüle 1590153

Ben DLSS'ten bahsetmiştim aslında ama deniyorum ayarları. Çünkü DLSS ile oynanmıyor bu oyun. Anlamsız DLSS açmak...
Sonuç;
Evet bahsettiğim sorun yok. Ama normal değil mi DLSS değil sonuçta :)
Oynanış açısından güzel ama. Boş arazilerde 144 FPS civarı dolanıyor. Yoğun alanlarda 120 civarı. DLSS kapalı ile hemen hemen aynı. Grafik daha iyi ama.

1669913798158.png

1669913511942.png

Merhaba tekrardan. Sıfır yurt dışı Palit Gamerock'a 16.5 teklif verdim. Kabul ederse alayım mı? Ürünün jelatini açılmamış. 14-15'e 1 yıl miningli kartlar yerine bu daha mantıklı geldi bana.

Merhaba tekrardan. Sıfır yurt dışı Palit Gamerock'a 16.5 teklif verdim. Kabul ederse alayım mı? Ürünün jelatini açılmamış. 14-15'e 1 yıl miningli kartlar yerine bu daha mantıklı geldi bana.

Al kaçırma. Yurt dışı falan çok sorun değil. ASUS aldım sırf ürün iyi diye ama garantisi berbat. Şikayetvar bakabilirsin. Her şeye ya sorun yok diyor ya da kullanıcı hatası.

Al kaçırma. Yurt dışı falan çok sorun değil. ASUS aldım sırf ürün iyi diye ama garantisi berbat. Şikayetvar bakabilirsin. Her şeye ya sorun yok diyor ya da kullanıcı hatası.
Param Güvende ile satın alacağım için bir sorun yaşayacağımı zannetmiyorum. Param Güvende komisyonu kimden kesiyor? Komisyonu sizden kesiyorsa 16'ya bırakırım dedi satıcı.

Param Güvende ile satın alacağım için bir sorun yaşayacağımı zannetmiyorum. Param Güvende komisyonu kimden kesiyor? Komisyonu sizden kesiyorsa 16'ya bırakırım dedi satıcı.

Alicidan kesiyor. Arkadaşım dün kulaklık aldı 850TL'ye. Yaklaşık 80 90 TL komisyon kargo ücreti gibi bir şey ödedi sanırsam.

Geri
Yukarı