1080P için 27" vs 24" monitör

Tek türden oyun oynayan bir insan değilim. 3000 saatlik cs geçmişim olsa da artık hiç girmiyorum bile. Yeni PC aldığımda önceliğim Rust, RDR2, Witcher ve oynayamadığım diğer seriler olacak. Ha bir de Lol tabi ki.

Bu pikselleri sayarsın muhabbetini cidden yaşadın mı?

Çok yakından kullanınca farkediliyor. Oyun içinde aklının ucundan geçmiyor tabiki ama kullanım mesafesi etkili oluyor.
En iyisi kendiniz gidip bir internet kafede veya alışveriş mağazasında görmek olacaktır. En kötü internetten alırsanız bir sıkıntı olma durumunda iade etme imkanınız da var.

Gerçek olan şu ki mecbur kalmadıktan sonra daha büyük boyut her zaman daha keyiflidir. 27 2K aldım acaba 32 2K mı alsaydım diye düşünmediğim değil.

Tabiki daha keyifli ama oynadığı oyunlara da bağlı, gerçi bu saydıkları için ne kadar büyük olursa o kadar iyi aralarında aktif fps yok sayılır genelde hikaye bazlı. Arkadaşın dediği gibi büyük ekran daha iyi olur o zaman. 32 2K' da baya mutlu olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı