1080p oyunculuk için GTX 1070 mi yoksa GTX 970 mi ?

@1719ahmet F/P olarak Zalman R1 iyidir, ben de almayı düşünüyorum. Ses yalıtımlı ve şık bir kasa. Yüksek soğutma performansı arıyorsan Zalman Z3 Plus'a bakmalısın. Daha fazla sorun varsa konu açmalısın.

@1719ahmet Genelde SSD eklemiyorum, bence gereksiz bir bileşen oyun bilgisayarında.
SSD niye gereksiz olsun. Tüm sistemi hızlandırıyor. Hard diskten 10 kat daha hızlı. Programları, oyunları hızlı açmak varken bilgisayarı hızlı açmak varken neden gereksiz olsun SSD.

@Silinen üye düşüncelerin bana çok saçma geliyor. Yeni HDD'ler hızlı olabilir, ama asla tepki süreleri SSD'ler kadar hızlı olamaz. Bütçe varken SSD almamak olmaz. Bir kez SSD farkını görsen sen de benim gibi konuşursun.

Msi B150 Gaming M3 güvenli değil mi yani? Baba anakarttır, sağlam ve güvenilirdir. Çok beğendiğim bir model. Önerdiğim modelleri önermeden önce araştırıyorum. "Sağlam mı? Kronik sorunu var mı?" diye bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı