GTX 1070 için 1080p mi, 1440p mi ?

BrianOConner

Kilopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar başlıktanda görebildiğiniz şekilde GTX 1070 için 1080p mi 1440p mi ? Bazı söylentiler var ilerde GTX 1070 diğer oyunları 1440p'de açamayacak diye. Sizce 1440p 144Hz alsam ilerde yüksek FPS almak için 1080p'yi düşürsem mi kaliteyi yoksa 1080p 144hz monitör mü alayım ? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim yaydığım söylenti: 1070 2k seviyesinde min 3 yıl güncelliğini korur.:)

Bu fikrin bir alt yapısı var tabii.
Söylentilerden etkilenmemek için elinizin altında var olan internetin fayda limitlerini sonuna kadar zorlamalısınız.

1070 her çözünürkükte başarılı hem FHD hem UHD İSTER 2K da oynanır son derece esnek kart ben rx480 den 1070 geccem AMD FHD çmzünürlükte başarılı değil
Arkadaş bıktık sizin gibi at gözlüğü takmış Nvdia fanboylarından. ''AMD FHD çözünürlükte başarılı değil'' nasıl bir mantıksız yalan yanlış uydurulmuş cümledir. Nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz hakikaten şaşıyorum.

Arkadaş sen ve senin gibi tipler rica ediyorum bu forumdan çıksın gitsin kendinizin yanlış bildiği yetmediği gibi bilmiş gibi davranıyor olup halbuki hiçbir şey bilmeyip başka insanları da yanlış yönlendiriyorsunuz forumun kalitesini düşürüyorsunuz.
Kim bilir belki de 10-12 yaşındasınız ben de sizi kaale alıp cevap veriyorum burada.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı