GTX 1070 için 1440p mi, 1080p mi?

Zamanında çok tartışılan bir konuydu fakat 1080P de ne kadar ayarları fullersen fulle hiç bir zaman 2K orta ayarlar kadar kaliteli olmuyor görüntü kesinlikle 2K monitör alınması tarafındayım.
Hocam 2k ultrada 60 fps yeterli benim için zaten 60 hz alacağım 2k alırsam ne diyorsunuz bunun için?

Yüksek çözünürlükte oynamak daha mantıklı. Ayarları ne kadar açarsan aç yüksek çözünürlükte ki görüntüyü elde edemezsin. Bu yüzden 2K kullanmalısın.
Hocam dediğim gibi msaa açmayacağım zaten 2kda pek gerek yok ve görüntüyü bulanıklaştırdığı için pek sevmiyorum aaa oyunlarda ultrada kaç fps alırım ben 2k 60 Hz ıps alacağım eğer 2k alırsam.
Monitör için bütçe belirtin. Ben de 2K öneririm ama 1080p, 144 Hz monitör ile de kullanılabilir.
Hocam ben şu an bütçe belirlemedim kafamda 2k alırsam 60 Hz ıps alacağım o kesin.

Hocam 2k ultrada 60 fps yeterli benim için zaten 60 hz alacağım 2k alırsam ne diyorsunuz bunun için?
Ben 60+FPS için dememiştim onu anlatmaya çalıştığım şey 2K orta ayarların 1080P ultradan daha iyi bir görüntü sunduğuydu. Onun dışında bütçe belirtirseniz iyi öneriler gelecektir.

Testi izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam çok iyi. 70-100 fps oyunlarda ultrada. Bf 1 gta 5 uçmuş zaten. Ben ayrıca 60 Hz alacağım. Saolun.
Benim tercihim 2K'dan yana:)
BF 1 - 93,2 FPS
GTA V - 103 FPS
Kaynak : MSI GeForce GTX 1070 Quick Silver OC 8 GB Review
Hocam çok çok iyi ben zaten 60hz düşünüyorum. Far cry 5, Assassins creed origins gibi oyunlarda durum ne. Dediğim gibi kenar yumuşatma sevmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı