1080p TV box önerisi

Kagoer

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba, Netflix, YouTube ve normal TV kanallarını gösterecek TV arıyorum. Mi Box'lardan düşündüm sizce onlar nasıldır? Ayrıca 500TL verdikten sonra bir daha veriyor muyum?

Merhaba, Netflix, YouTube ve normal TV kanallarını gösterecek TV arıyorum. Mi Box'lardan düşündüm sizce onlar nasıldır? Ayrıca 500TL verdikten sonra bir daha veriyor muyum?

Merhabalar. Ben mi box s 4K modelini kullanıyorum 1080p TV de kullanıyorum Netflix. Amazon Prime TV vb. TV uygulamalarını kullanabiliyorum zamanında 350TL'ye almıştım şu an hepsiburada sitesinde 529TL veyahut bunun bir alt modeli olan Mi TV Stick modeli var fiyatı 311TL aralarında ki tek fark s modelinde 2 GB stick modelinde 1GB RAM olması şahsen film dizi ve YouTube gibi işler için her ikisi de ideal. Aralındaki fiyat farkı da çok gereksiz bence.

Hepinize yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Zaten aylık ücretten kastım tvydi Netflix hesabım var zaten.

Hepinize yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Zaten aylık ücretten kastım tvydi Netflix hesabım var zaten.
TV kanalları için tv box'a IPTV uygulaması yüklemelisin. Bunlar da ya ücretli ya da yasal değil. Turkcell Tv+ kullanıyorum mi box'umda.

Ben ücretsiz ulusal kanallar için yasal bir uygulama bulamadım bilen varsa bilgilendirsin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı