1080P Ultra İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Bu fiyatlarda 570'den başka çaren olmamasının yanı sıra, bu bütçe ile ille de sessizlik araman biraz abes maalesef. İlla sessizlik istiyorum diyorsan, ya kulaklık ile yoluna devam edeceksin bu bütçeleri aşamıyorsan, ya da, 1000 TL daha koyup, GTX 1660 serisi alacaksın. Zira bildiğim kadarıyla, 1660 serisinde, ısı derecesi 50 - 55 derecelere gelmediği takdirde fanlar hiçbir şekilde dönmüyor. (Net rakamı başka arkadaşlar verir.) Dolayısıyla kart, son derece sessizlik içerisinde çalışıyor çoğu zaman. Benim sana önerebileceğim en mantıklı hareket bu. Ama bütçe sorunu aşılabilecek bir sorun olmadığı için kolay kolay, gülü sevip dikenine katlanacaksın.

Son düzenleme:
Bu fiyatlarda 570'den başka çaren olmamasının yanı sıra, bu bütçe ile ille de sessizlik araman biraz abes maalesef. İlla sessizlik istiyorum diyorsan, ya kulaklık ile yoluna devam edeceksin bu bütçeleri aşamıyorsan, ya da, 1000 TL daha koyup, GTX 1660 serisi alacaksın. Zira bildiğim kadarıyla, 1660 serisinde, ısı derecesi 50 - 55 derecelere gelmediği takdirde fanlar hiçbir şekilde dönmüyor. (Net rakamı başka arkadaşlar verir.) Dolayısıyla Kart son derece sessizlik içerisinde çalışıyor çoğu zaman. Benim sana önerebileceğim en mantıklı hareket bu. Ama bütçe sorunu aşılabilecek bir sorun olmadığı için kolay kolay, gülü sevip dikenine katlanacaksın.
Sonuçta üzerinde 2 tane fan var. Tabii ki ses yapacak. Ama 570'lerin içindeki en sessiz olanını sordum. Keşke bütçem olsa da Nvidia alsam. Daha az ısınacağı için fanlar daha yavaş dönecek ve daha az ses yapacak. Ilk AMD deneyimim olacak. Hayırlısı olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı