10850K vs 10900K

:) şansıma artık. Test edebildiniz mi hocam ürünü?
Dün sistemi kurup çalıştırdım. Fakat driverlar, updateler, ayarlamalar derken oyun içerisinde deneme şansım olmadı. Onun dışında sistem oldukça serin çalıştı. İşlemcim 40-45 dereceyi geçmedi diyebilirim. Oyun performanslarını görmem gerekiyor. Bugün de eşim oyunları kuracak. Oyun testlerini de akşam yapacağım kısmetse. 👍

Dün sistemi kurup çalıştırdım. Fakat driverlar, Update'ler, ayarlamalar derken oyun içerisinde deneme şansım olmadı. Onun dışında sistem oldukça serin çalıştı. İşlemcim 40-45 dereceyi geçmedi diyebilirim. Oyun performanslarını görmem gerekiyor. Bugün de eşim oyunları kuracak. Oyun testlerini de akşam yapacağım kısmetse. 👍

Peki hocam. Sonuçları bekliyorum sizden :)

Peki hocam. Sonuçları bekliyorum sizden :)
- Merhabalar hocam. Dün sistemi test etme şansım oldu ( Apex'te ). 2-3 saat oynamışımdır. İşlemci anlık olarak bazen 68 derecelere çıktı, onun dışında hep 55-62 derece arasında takıldı. ( Bu arada pompanın üstündeki stok macun ile montaj yaptım, kısa süre sonra değiştireceğim. ). Sıvı soğutmanın fanları kontrolcüye bağlı ve yavaş konumda çalıştırmama rağmen. Hızlıya hiç alma gereği bile duymadım.

- Onun dışında E.kartım da hep 64-67 derece arasındaydı. Buna biraz kafam takıldı. Millet hep max. 55 derece falan diyordu. Belki fan ayarı yapmadım kart için onunla bir alakası olabilir diye düşünüyorum.

- FPS olarak aldığım değerler ise gayet güzeldi. 240hz'de 2k'da savaş dışında 240 FPS verebildi kart.
Savaş, çatışma anında ise minimum 180 ve genel olarakta 200-220 arasında seyretti.

- Başka merak ettiğiniz birşeyler varsa konu altına yazın, bugün de sistem testlerini yapmayı düşünüyorum. Ona göre dikkate alıp size bilgi verebilirim.

- Merhabalar hocam. Dün sistemi test etme şansım oldu ( Apex'te ). 2-3 saat oynamışımdır. İşlemci anlık olarak bazen 68 derecelere çıktı, onun dışında hep 55-62 derece arasında takıldı. ( Bu arada pompanın üstündeki stok macun ile montaj yaptım, kısa süre sonra değiştireceğim. ). Sıvı soğutmanın fanları kontrolcüye bağlı ve yavaş konumda çalıştırmama rağmen. Hızlıya hiç alma gereği bile duymadım.

- Onun dışında ekran kartım da hep 64-67 derece arasındaydı. Buna biraz kafam takıldı. Millet hep Max. 55 derece falan diyordu. Belki fan ayarı yapmadım kart için onunla bir alakası olabilir diye düşünüyorum.

- FPS olarak aldığım değerler ise gayet güzeldi. 240Hz'de 2K'da savaş dışında 240 FPS verebildi kart.
Savaş, çatışma anında ise minimum 180 ve genel olarak da 200-220 arasında seyretti.

- Başka merak ettiğiniz bir şeyler varsa konu altına yazın, bugün de sistem testlerini yapmayı düşünüyorum. Ona göre dikkate alıp size bilgi verebilirim.

Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah.

Geri
Yukarı