109 TL'ye Doom Almak

BerrrO

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben Doom oyununu videolarda gördüm ve hoşuma gitti ama daha önce oynamadım ve bilmiyordum da. Bugün Steam'de bu oyunun yanlış hatırlamıyorsam 109 TL'ye düştüğünü gördüm. Sizce almalı mıyım değer mi ve bu indirim pazartesiye kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doom hayranı değilseniz ve önceki oyunları oynamadıysanız bence 109 TL biraz fazla ama para konusunda sıkıntınız yoksa alın oyun güzel :)

Steam'in sayfasında demosu var indirilebilir bir şekilde, tavsiyem ilk önce onu indirip onu oynayıp ondan sonra karar vermenizdir. :)

Steam'in sayfasında demosu var indirilebilir bir şekilde, tavsiyem ilk önce onu indirip onu oynayıp ondan sonra karar vermenizdir. :)

Teşekkür ederim. Demosunu indirip denedim ve çok hoşuma gitti ve indirime girer girmez almayı düşünüyorum ama aklıma takılan sizce G2A'dan 80 TL civarı fiyata mı alıyım yoksa Steam cadılar bayramı indirimini mi bekleyeyim?

Teşekkür ederim.Demosunu indirip denedim ve çok hoşuma gitti ve indirime girer girmez almayı düşünüyorum ama aklıma takılan sizce G2A dan 80 tl civarı fiyata mı alıyım yoksa steam cadılar bayramı indirimini mi bekliyim?
Oyun yeni olduğu için indirime girse de 80 TL'nin altına düşeceğini sanmam oynayacak başka oyununuz yoksa beklemeyin bence.

Oyun yeni olduğu için indirime girse de 80 TL'nin altına düşeceğini sanmam oynayacak başka oyununuz yoksa beklemeyin bence.
Acelesi yok merak ettiğim G2A'dan alınır mı ? Sorun çıkar mı ? Yoksa garantiye alıp indirimleri bekleyip Steam'den mı alıyım ? Dediğim gibi acelesi yok. Zaten 100 TL'ye bile düşse yeter şu an 210 TL.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı