11.000 TL'ye bisiklet önerisi

normalbiriknk

Femtopat
Daha fazla  
Şehir içinde süreceğim, güzel bir bisiklet arıyorum. Ağır olmasın, beni yormasın. Kron XC 150 27.5 iyi gibi almalı mıyım sizce ve boyum 1.70, 27.5 jant bana uygun mu?

Şehir içinde süreceğim, güzel bir bisiklet arıyorum. Ağır olmasın, beni yormasın. Kron XC 150 27.5 iyi gibi almalı mıyım sizce ve boyum 1.70, 27.5 jant bana uygun mu?
Xc150 ye o kadar verme. 2. El 5 e Bianchi 29 jant hidrolik ful Shimano set aldım. 6 ya sıfır ümit aldı. Pedalı çıktı, bisiklet çok dandik, mekanik disk. Para israfindan başka bir şey değil. Xc150 ye 11 vermektense 2-3-5 daha koy xc450, rock rider st 540 falan bak.

Yatırım tavsiyesi değildir ancak Türkiye'de bir şeyleri almak için beklenmez Avrupa değil burası alabiliyorsam alırdım ben olsam.
Bisiklet öyle işlemez diye düşünüyorum. Arkadaşın dediği gibi kışın talep az olursa fiyatlar düşer fakat bu bisikletler tabiri caizse canavar olduğu yane yaz kış binildigi için fiyatın artıp azalacağını sanmam. Ekstrasinda dediğiniz gibi burası TR. 😬👊

Kron xc150 falan cok kotu bisikletler.
İkinci elden yükseltilmis rockrider 540 al. Pesin param olsa ben de alacaktim olmadigi icin mecbur taksitle st530 aldim

Geri
Yukarı