11.000 TL'ye iOS telefon önerisi

Bütçe
11.000 TL
Hangi parçalarla yenilediklerinden haberin yok demek :D
Güvenilir, kurumsal ifadelerini bu yüzden kullandım :D Yasalarla, hakem heyetiyle, garanti ile korunmak > ne olacağı belli olmayan, 3 gün sonra elinde patlama ihtimali olan 2. el cihazlar.

Basit bir risk analizi zor değil. Bir tarafta 1 yıl boyunca koruma-garanti mevcut diğer tarafta harcanan 11.000 TL'nin çöp olma ihtimali hadi şöyle diyelim (4-5bin arıza çıkarma ihtimali) göz göre göre neden böyle bir riske girilsin ki

bende iphone7 almıstım sarjı hızlı bitiyordu meğersem orj batarya değilmiş 4-5 ay kullandım gecen haftada redmi note 8e gectim
Geliyorlar :D @PolterGeist

2 sene götürsün yeter hocam. O zamana kadar sıkıntı çıkarır mı? Telefonu yalnızca kamera ve video / yayın seyretmek için alacağım. Mobil oyun oynamıyorum.

Kısıtlmadan da kullansan götürür. Kamerası süper değil ama iyi, oyunların çoğu kasmaz, ekran paneli IPS'dir video falan izlerken OLED'e nazaran biraz kötü ekran sunabilir.

Merak ettim de şu an kullandığınız Android telefon nedir ve neden geçmek istiyorsunuz? Bu bütçede satılan Android telefonlar ile XR'ı karşılaştırınca attan inip eşeğe binmekten başka bir şey görülmüyor.

Güvenilir, kurumsal ifadelerini bu yüzden kullandım :D Yasalarla, hakem heyetiyle, garanti ile korunmak > ne olacağı belli olmayan, 3 gün sonra elinde patlama ihtimali olan 2. el cihazlar.

Basit bir risk analizi zor değil. Bir tarafta 1 yıl boyunca koruma-garanti mevcut diğer tarafta harcanan 11.000 TL'nin çöp olma ihtimali hadi şöyle diyelim (4-5bin arıza çıkarma ihtimali) göz göre göre neden böyle bir riske girilsin ki
Çok masum görünüyor, inanmışsın sen de. Biraz şikayetleri okuman yeterli olur.

İnanılacak bir şey yok. Müşteriyi satıcı değil yasalar, kanunlar ve düzenlemeler korur. Hakkını bilen insan, sadece şikayetvar üzerinden şikayet edip ağlamakla yetinmez. Çatır çatır alır hakkını.

Vatanı gibi savunan sensin paşa :D Eki Görüntüle 1985676

android sevici seni :D ben de sizi bekliyodum. O paraya samsung s bilmem kaç alınırcı.
Dostum S23 Ultra iPhone 15'ten üstün bir cihaz ve arkadaş orda karşılaştırma yapmış. Ben ise iOS'u kötülemeden o fiyata S23 Ultra'nın daha mantıklı olacağını belirttim. Dikkatli bakarsanız "bence" yazdığını da görebilirsin. O üstteki mesajda ise birisi Samsung övüyordu fakat fiyatı "S23 Ultra 45K, iPhone 15 80K S23 Ultra al tabiki" tarzı bir şey yazmıştı o yüzden fiyat yanlışını düzelttim. Senin gibi "iOS'çular gelirse aldırma." falan demedim.

Dostum S23 Ultra iPhone 15'ten üstün bir cihaz ve arkadaş orda karşılaştırma yapmış. Ben ise iOS'u kötülemeden o fiyata S23 Ultra'nın daha mantıklı olacağını belirttim. Dikkatli bakarsanız "bence" yazdığını da görebilirsin. O üstteki mesajda ise birisi Samsung övüyordu fakat fiyatı "S23 Ultra 45K, iPhone 15 80K S23 Ultra al tabiki" tarzı bir şey yazmıştı o yüzden fiyat yanlışını düzelttim. Senin gibi "iOS'çular gelirse aldırma." falan demedim.
Peki :D

İnanılacak bir şey yok. Müşteriyi satıcı değil yasalar, kanunlar ve düzenlemeler korur. Hakkını bilen insan, sadece şikayetvar üzerinden şikayet edip ağlamakla yetinmez. Çatır çatır alır hakkını.

Vatanı gibi savunan sensin paşa :D Eki Görüntüle 1985676

android sevici seni :D ben de sizi bekliyodum. O paraya samsung s bilmem kaç alınırcı.
Abi ayfon ya demek dışında donanımsal bilgiye sahip olmadan model fark etmeksizin ios savunuyorsunuz sonra android seviciler geliyor deyip toxiclik yapıyorsunuz. Paralı troll gibisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı