11.000TL 17.3" laptop tavsiyesi

Bütçe
11000
Driver'lar SSD'nin bir partionunda vardı ama otomatik kurdu galiba hepsini, hiç sorun yaşamadım. Sadece ilk başta Windows kurarken biraz uğraştırdı EFI Shell, kurduktan sonra bir şey yapmama gerek kalmadı.

Güle güle kullanın. Işin garibi oyunda sorun yok, ama videolarda oluyor. Farklı Player'lar, codecler de denedim.

Benim eski 15.4" ASUS'tan daha hafif, daha ince. Sadece ekran yanlasina biraz daha geniş ama çerçeveler ince olunca o da neredeyse aynı. Bence doğru karar vermişim.

Hocam bende Alpha 17 aldım daha gelmedi, SSD partitionlarına dokunmamam gerekiyor yanlış anlamadıysan değil mi?

Hocam bende Alpha 17 aldım daha gelmedi, SSD partitionlarına dokunmamam gerekiyor yanlış anlamadıysan değil mi?
Hayırlı olsun hocam, daha güzel bir cihaz, inşallah sorunsuzca ulaşır. Ben de sizin başlığı okuyordum şimdi. Ben dokunmadim hiç. Bende sorun bios ayarlarını degistirmeme rağmen her açılışta efi Shell ekranına geliyordu, exit demeden çıkmıyordu. Sonra uğraşırken nasıl olduysa düzeldi, şimdi açar açmaz 1-2 saniyede direkt Windows geliyor.

Hayırlı olsun hocam, daha güzel bir cihaz, inşallah sorunsuzca ulaşır. Ben de sizin başlığı okuyordum şimdi. Ben dokunmadim hiç. Bende sorun BIOS ayarlarını degistirmeme rağmen her açılışta EFI Shell ekranına geliyordu, exit demeden çıkmıyordu. Sonra uğraşırken nasıl olduysa düzeldi, şimdi açar açmaz 1-2 saniyede direkt Windows geliyor.

İnşallah hocam, çok sağ olun tüm yardımlarınız için:)

bence rx5500 , gtx 1650 ti ve gtx 1660 ti'ı eleyin o fiyata RTX 2060'lı bir laptop alın en azından yeni çıkıcak paradox tarzı oyunlarda DLSS açarsınız oyun performansını %50 artırma gibi şansınız olur AMD olucak derseniz Rx5600m Nvidia derseniz RTX2060 aşağısı bir laptop bakmayın o fiyata

bence rx5500 , gtx 1650 ti ve gtx 1660 ti'ı eleyin o fiyata RTX 2060'lı bir laptop alın en azından yeni çıkıcak paradox tarzı oyunlarda DLSS açarsınız oyun performansını %50 artırma gibi şansınız olur AMD olucak derseniz Rx5600m Nvidia derseniz RTX2060 aşağısı bir laptop bakmayın o fiyata
Kanka adam almış bilgisayarı :D

17.3" laptopu 15.6" çantasında taşıyan birisi olarak büyük konuşmak istemiyorum ama bundan sonra 15.6" laptop almam gibi geliyor. Ağırlık farkı 200-300GR ama kesinlikle değer.

Hem 15, 6 hem de 8 yıllık 17.3 ekrana sahip PC sahibiyim. İnan hiçbir fark yok.

14 inç, 15,6 inç, 17,3 inç sahibiyim inan arada fark var ama 17,3 inç olan 5KG falan bayağı eski.
14 ile 15,6 arasında dev bir fark var ben o geçişi yaşayınca dünyam aydınlandı, 15,6 ile 17,3 arasında yine fark var ama o kadar fark edilmiyor ama sonuçta eğer ev kullanıcısı ise 17,3 inç daha rahat olur.

Geri
Yukarı