11-12 bin TL ile hangi telefonu almalıyım?

Bütçe
11 bin / 12 bin tl
POCO X5 5G 256 GB 8 RAM'a sahip alırsam ne gibi şeyler yaşarım (olumsuz) Samsung 1 2 yıl sonra gidiyor diyorlar.
4-5 ay sonra servis yollarına düşen sorunlu X5 ci kardeşler mi demiş bunu? S20 FE alınır 4-5 sene sorunsuz kullanılır.

Instagram'da kendi sayfamda edit yapıyorum Samsung 6 GB RAM POCO 8 GB RAM RAM'in fazla önemi var mı?
Hayır pek önemi yok. İşlemci daha çok önplana çıkıyor edit işlerinde.

@Florxsy BAN işlemci kötü olduktan sonra RAM değerinin önemi yok.
SD 695 işlemcisi orta segment bile değil. Muhtemelen edit programında bile kasacaktir. SD 865 amiral gemisi.

Peki Samsung S20 FE mi? Yoksa Samsung A34 5G mü?
S20 FE.

Peki Samsung S20 FE mi? Yoksa Samsung A34 5G mü?
İki ay önce bende bu telefonlar arasında kalmıştım ve S20 FE tercih ettim. Şuanlık memnunum, özellikleri ve kalitesi fiyatına göre bana cazip geldi. S20 FE, A34'ten sadece güncelleme ve batarya alanında geride olan bir telefon. Bence S20 FE.

İki ay önce bende bu telefonlar arasında kalmıştım ve S20 FE tercih ettim. Şu anlık memnunum, özellikleri ve kalitesi fiyatına göre bana cazip geldi. S20 FE, A34'ten sadece güncelleme ve batarya alanında geride olan bir telefon. Bence S20 FE.

Hocam peki S20 FE şarjı kaç dakikada doluyor ne kadar zamanda bitiyor oyun oynuyor musunuz performans olarak nasıl kısa bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.

Bütçe 11 bin 12 bin TL gibi bir şey rica ediyorum 2 bin TL arttırıp bunu al demeyin ben 3 seçenek buldum hangisi daha iyidir?

1. POCO X5 5G.

2. Samsung S20 FE.

3. Redmi Note 12 Pro 5G.

Redmi Note 12 Pro 5G istiyordum ancak daha korkuyorum geçen gün pili patlamış haberlerde gördüm. Sizce bunlardan hangisi ya da başka hangi telefon alınmalı?
Samsung S20 FE.

Hocam peki S20 FE şarjı kaç dakikada doluyor ne kadar zamanda bitiyor oyun oynuyor musunuz performans olarak nasıl kısa bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.
Oyun performansı iyi, çoğu oyunda sabit 60 FPS alıyorum yani güncel oyunları akıcı ve orta ayarlarda oynarken sıkıntı çekmezsiniz. Ekran süresi değişen bir şey. Şarjı % kaçtan doldurmaya başladığıma göre değişiyor ortalama 1-1,5 saat civarı doluyor ekran süresi 6-7 saat alıyorum ortalama olarak. İlk hafta şarjı hızlı gidiyor daha sonra optimize oluyor.

Geri
Yukarı