Hangi telefonu almalıyım?

Hangi telefonu tercih etmeliyim?

• Redmi 9 A 64 Gb

Oy: 0 0,0%
  • Redmi 10 A 64 Gb

• Note 10 5G 4 gb ram 128 Gb depolama

• Note 11 S 6+2 gb ram 128 Gb depolama

• İnfinix note 11 6 gb ram 128 gb depolama

• Oy verenlerin toplamı
    28
Şu anki telefonumu değiştireceğim, anketteki telefondanlardan hangisi daha performanslı, kullanışlı, en yeni Android sürümüne sahip? İyi Sosyaller. Bu listeden önerdiğiniz telefonu neden önerdiğinizi yazarsanız sevinirim.

Note 11 Pro almak yerine Note 10 Pro almalısın. Hem daha ucuz olur ve daha kaliteli.
Yeni cihaz alacağım dersen 11 Pro 5G al. Yurt dışı sıfır alacaksın sanırım. Sıfır almak yerine Note 10 Pro harici ikinci el yurt dışı;
•Poco F3
•Mi 10T
•MI11T
•K40 Gaming bulabilirsen al.

Note 11 Pro almak yerine Note 10 Pro almalısın. Hem daha ucuz olur ve daha kaliteli.
Yeni cihaz alacağım dersen 11 Pro 5G al. Yurt dışı sıfır alacaksın sanırım. Sıfır almak yerine Note 10 Pro harici ikinci el yurt dışı;
•Poco F3
•Mi 10T
•MI11T
•K40 Gaming bulabilirsen al.
Yok hocam yurt dışı almayacağım. İnternette araştırdım, Redmi Note 11 Pro kötü demişler.

11 Pro daha güncel kalacaktır. 10 Pro'da şu an güncel. Peki neden bu listedeki cihazlar?
Hocam tam olarak mağazadan almayacağım. Bir tanıdık cihazcı var oradan alacağım. Ordada bu cihazlar var. Daha ucuza geliyor hemde kat kat daha ucuza. Sıfır hocam baktım gittim.

11 Pro daha güncel kalacaktır. 10 Pro'da şu an güncel. Peki neden bu listedeki cihazlar?
Ben 10 Pro alayım hocam teşekkür ederim cevabınız için.

Hocam tam olarak mağazadan almayacağım. Bir tanıdık cihazcı var oradan alacağım. Orada da bu cihazlar var. Daha ucuza geliyor hem de kat kat daha ucuza. Sıfır hocam baktım gittim.

Tanıdığın getirtiyorsa bu cihazları sor. Çok daha iyi olur.
•Mi 11T
•MI11T Pro
•Mi 10T
•MI10T Pro
•Redmi K40 Gaming
•Poco F3
•OnePlus 8
•OnePlus 8 Pro
•OnePlus 9

Yeni konular

Geri
Yukarı