11 gün devamsızlıktan karne almak mümkün mü?

aras1111111

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 8. sınıfım 10 gün devamsızlığım vardı. Tam sınırdaydım yani e-Okul kapanacak dediler bende gitmedim okula ancak hala yoklama alınıyormuş bugün 11 olacak galiba ortalamamda 85 bu arada. Müdürle konuşsak o 1 günü özürlü yapabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 8. sınıfım 10 gün devamsızlığım vardı. Tam sınırdaydım yani e-Okul kapanacak dediler bende gitmedim okula ancak hala yoklama alınıyormuş bugün 11 olacak galiba ortalamamda 85 bu arada. Müdürle konuşsak o 1 günü özürlü yapabilir mi?

Hocam merhaba müdürden rica etsen yapabilir onun iradesine kalmış bir şey notların iyi yapar herhalde.

Hocam ara tatilde sınıfta kalmak gibi bir durum olamaz nasıl olacak üstelik o karnenizide alırsınız ancak daha fazla zaman geçmeden devamsızlıklarınızı izinliye geçirmeniz saglıklı olacaktır.

Hocam bu hafta gitmedim yoklama alınmış ancak e-Okul kapatılmış o gün o yüzden girilmemiş devamsızlıklar şimdi benim 10 gün özürsüz devamsızlığım var takdir alıyorum 85 ortalama ile ben karne alabililiyorum değil mi 10 günü geçerse alamıyorum.

Geçen yıl bende 8. sınıftım 88 gün ile takdir almıştım.

Geri
Yukarı