11. Nesil Gaming Laptop Alınır mı?

lusha

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum 11. nesil ile ilgili beklentileriniz neler? Alınır mı yoksa aradaki fiyat farkına değmez mi?
Ayrıca QHD-240Hz ekranlı modeliyle QHD-165Hz ekranlı modeli aynı fiyat. Bunun sebebi ne olabilir?

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum 11. nesil ile ilgili beklentileriniz neler? Alınır mı yoksa aradaki fiyat farkına değmez mi?
Ayrıca QHD-240Hz ekranlı modeliyle QHD-165Hz ekranlı modeli aynı fiyat. Bunun sebebi ne olabilir?
SSD farkı olabilir veya ekran kartında TI farkı olabilir

240hz olanın linkini atar mısın ?

Alınmaz, hemen hiç bir oyunda işlemciye bu kadar para gömmeye gerek yok. Sadece sizin attığınız için değil genel söylüyorum.

"Gaming laptop" bölümünde olduğumuz için benim düşüncem bu, tabii amacınıza bağlı.

240hz olanın linkini atar mısın ?
Specification GE66 Raider (Intel® 11th Gen) (GeForce RTX™ 30 Series) bu linkten karşılaştırabilirsiniz modeller bunlar:
GE66 Raider 11UG-068 GE66 Raider 11UG-271
Alınmaz, hemen hiçbir oyunda işlemciye bu kadar para gömmeye gerek yok. Sadece sizin attığınız için değil genel söylüyorum.

"Gaming laptop" bölümünde olduğumuz için benim düşüncem bu, tabii amacınıza bağlı.

Eğer dediğiniz gibi yaparsam bunu alacağım(10. nesil işlemci)

Geri
Yukarı