11. nesil Intel mi? 10. nesil Intel mi?

Pekala arttırabilirim. Hangi modelleri alabilirim?
Sandisk Ultra 3d 500 gb ve Corsair 8x2 16 gb 3200 mhz ram alabilirsin.

Aslında önereceğim başka bir ssd vardı fakat fiyatı artmış.

Sandisk Ultra 3d 500 gb ve Corsair 8x2 16 gb 3200 mhz ram alabilirsin.

Aslında önereceğim başka bir ssd vardı fakat fiyatı artmış.
Aslında M.2 SSD almayı düşünüyorum çünkü ek olarak depolama yapabileceğim 1TB'lık bir Samsung SSD var. O yüzden boyutunun bu kadar yüksek olmasına da gerek yok gibi. Sanki 250GB'lık bir M.2 yeter diye düşünüyorum ama 500'e de hayır demem.

Aslında M.2 SSD almayı düşünüyorum çünkü ek olarak depolama yapabileceğim 1TB'lık bir Samsung SSD var. O yüzden boyutunun bu kadar yüksek olmasına da gerek yok gibi. Sanki 250GB'lık bir M.2 yeter diye düşünüyorum ama 500'e de hayır demem.
250 gb olan kaliteli bir ssd alınabilir hocam.
Bir bakayım.

Alınabilir hocam.
Neredeyse aynı fiyata samsung 980 var fakat dramless olduğu için pek önerilmiyor.

@PossibleTurco hocam sizin bir öneriniz varsa bakabilir misiniz?

Peki sizce i5-11400F yerine i7-11700 veya F modelini alma konusunda ne dersiniz? Alıp bir daha upgrade yapmayı düşünmüyorum çünkü. Almışken biraz iyisi olsun diyorum.

Bence biraz bekle testleri gör öyle karar ver. şu anda NDA olduğu için kimse gerçek test karşılaştırması yayınlayamıyor. ay sonuna doğru youtube'ta bolca inceleme görürüz. o zaman daha isabetli karar veririsin. ancak anakart incelemeleri var anakart almadıysan seçim yapmak için izleyebilirsin fakat test yok BIOS lar ve intel'in microcode ları bile çoğu henüz BETA veya tüm özellikler henüz açıt değil.

Geri
Yukarı