11. Sınıf alan değiştirme

Cafer Bozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Adana'da meslek lisesin'de 10. sınıf ögrencisiyim. Okul kendiligin'den beni Muhasebe Finansman bölümüne atmış ama ben muhasebeci olmak istemiyorum. Bilişim bölümünü istedim kontenjan dolu dediler ben bu yıl muhasebeyi okusam 11'nci sınıfta boş yer olursa bilişim bölümüne geçmek istiyorum bu mümkün olurmu.
Not : Okula 1 yıl ara vermiştim pişmanım. Bir yıl'da geç yazılmıştım 1998 dogumluyum.

Merhaba arkadaşlar ben Adana'da meslek lisesin'de 10. sınıf ögrencisiyim. Okul kendiligin'den beni Muhasebe Finansman bölümüne atmış ama ben muhasebeci olmak istemiyorum. Bilişim bölümünü istedim kontenjan dolu dediler ben bu yıl muhasebeyi okusam 11'nci sınıfta boş yer olursa bilişim bölümüne geçmek istiyorum bu mümkün olurmu.
Not : Okula 1 yıl ara vermiştim pişmanım. Bir yıl'da geç yazılmıştım 1998 dogumluyum.
Bende tam bilmiyorum ama geçiyorsun heralde. Bide lise o kadar da önemli değil üniversite sınavlarına çalış üniversiteyi bilişim üzerine seç. Mesela ben inşaat bölümüyüm üniversiteye de inşaat üzerinden devam etmeyi düşünüyorum ama başka bölümlere de geçebilirim üniversitede istersem.

Ben lise'de bilişim okumayı düşünüyorum. Asıl amacım benim amcam şehit oldu onun adını bana kattılar ben milliyetciyim. Subaylık sınavına girmeyi düşünüyorum, ülkeme hizmet etmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı