11. sınıfta alan değiştirme

Temelin yoksa sayısal alanında ciddi anlamda zorlanırsın. Arkadaşlarına konu anlamında yetişmekte zorlanırsın, okula sadece öylesine ders dinlemeye gitmiş gibi olursun. Sayısal alanından sınava gireceksen de şahsen açık liseye geçmenizi öneriyorum. Açık ancak öyle kapatılır, evde köpek gibi çalışarak. Nitelikli bir anadolu lisesinde okuyormuşsun, arkadaşlarının seviyesini bilemiyorum. Ama iyi durumda olduklarını tahmin ediyorum.

Temelin yoksa sayısal alanında ciddi anlamda zorlanırsın. Arkadaşlarına konu anlamında yetişmekte zorlanırsın, okula sadece öylesine ders dinlemeye gitmiş gibi olursun. Sayısal alanından sınava gireceksen de şahsen açık liseye geçmenizi öneriyorum. Açık ancak öyle kapatılır, evde köpek gibi çalışarak. Nitelikli bir Anadolu lisesinde okuyormuşsun, arkadaşlarının seviyesini bilemiyorum. Ama iyi durumda olduklarını tahmin ediyorum.

Hocam teşekkür ederim yorumunuz için, eğer geçersem ek olarak dershaneye de gideceğim. Böyle böyle eksikleri gidermeyi düşünüyorum. Bu senenin sonunda yaz tatilinde de TYT kampına girmeyi düşünüyorum.
Geçersem hedefim ise ilk 15K hâlen önümde 1.5 sene var umarım başarabilirim.

Hocam teşekkür ederim yorumunuz için, eğer geçersem ek olarak dershaneye de gideceğim. Böyle böyle eksikleri gidermeyi düşünüyorum. Bu senenin sonunda yaz tatilinde de TYT kampına girmeyi düşünüyorum.
Geçersem hedefim ise ilk 15K hâlen önümde 1.5 sene var umarım başarabilirim.

EA ile sayısala göre az net yapıp derece yapabilirsin. Bence EA daha avantajlı bu konuda.

Ah o fizik yok mu hocam o fizik 😃

Sayısaldaki arkadaşımla konuştuğumda o da halledilebileceğini ancak zorlayacağımı söyledi. Sonuçta ortada yarım dönem yok buna alışmak kolay olmayacaktır, özellikle bu sene kimya dersinin vs. en ağır senesi olduğunu söyledi.

Yaanii ben 1 sene 11'i yarım dönemde 10. sınıfı görmedim. Extrem zorluk yok. Daha ne kadar ilerlemiş olabilirler ki? Rahat ol açığı kapatman sınavlar başlamadan önce biter zaten. Yatkınlığın varsa beklemeden geç.

Yaanii ben 1 sene 11'i yarım dönemde 10. sınıfı görmedim. Extrem zorluk yok. Daha ne kadar ilerlemiş olabilirler ki? Rahat ol açığı kapatman sınavlar başlamadan önce biter zaten. Yatkınlığın varsa beklemeden geç.

Pek yatkinligim yok ama halledebileceğimi düşünüyorum. Donem sonuna kadar bu konuyu hem sayisal öğretmenleriyle hem de rehberlik hocalarımla konusacagim, ondan sonra nihai kararı vereceğim.

Pek yatkinligim yok ama halledebileceğimi düşünüyorum. Donem sonuna kadar bu konuyu hem sayisal öğretmenleriyle hem de rehberlik hocalarımla konusacagim, ondan sonra nihai kararı vereceğim.

Yatkınlık yoksa neden seçiyorsunuz ki? Eşittr daha başarıli olacakken yatkınlık ve istek duyulmayan derslerde daha düşük başarı göstermek bence saçmalıktan başka bir şey olmayacaktır. Sadece kendinizi sadece boşuna fazla yormak olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı