11. Sınıf Bölüm Değiştirme

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Selam, kardeşim sayısal seçmişti fakat idare edemeyeceğini düşünüp bugün yani okulun 3. günü dil bölümüne geçti. Fakat şimdi de anlık bir karar verdiğini ve pişman olduğunu düşünüyormuş. Öğretmenleri bugünün son gün olduğunu söylemişti ama dilekçe falan vermeden direkt değiştirmişler bölümünü. Veli dilekçesi ile falan değiştirilebilir mi tekrar? Kitaplar bile verilmedi çünkü daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, kardeşim sayısal seçmişti fakat idare edemeyeceğini düşünüp bugün yani okulun 3. günü dil bölümüne geçti. Fakat şimdi de anlık bir karar verdiğini ve pişman olduğunu düşünüyormuş. Öğretmenleri bugünün son gün olduğunu söylemişti ama dilekçe falan vermeden direkt değiştirmişler bölümünü. Veli dilekçesi ile falan değiştirilebilir mi tekrar? Kitaplar bile verilmedi çünkü daha.
Yanlış bilmiyorsam o tarz şeyler okul yönetmeliğine bağlı, okul ne diyorsa o sanırsam. Gene de şansınızı deneyebilirsiniz. Dil bölümü de kötü değildir, sayısalda zorlanıyorsa eşit ağırlık da istemiyorsa (eşit ağırlıkta çok güzel meslek yok diye hatırlıyorum) dil bölümü bence baya iyi bir bölüm.

Bildiğim kadarıyla son gün falan yok. Karar versinler sonradan idareye zırt pırt iş çıkarmasınlar diye öyle söylüyorlar diye düşünüyorum. Sınıfıma sonradan eşit ağırlıktan geçen biri gelmişti çünkü.
Velhasıl harbiden zırt pırt karar değiştiriyormuş kardeşin. Üzerine oturup eksisiyle artısıyla konuşmuşsunuzdur umarım. Kesin kararını verdiyse geçsin. Geçmek istediğinde hocalardan alacağı tepkiyi tahmin edebiliyorum çünkü.

Yanlış bilmiyorsam o tarz şeyler okul yönetmeliğine bağlı, okul ne diyorsa o sanırsam. Gene de şansınızı deneyebilirsiniz. Dil bölümü de kötü değildir, sayısalda zorlanıyorsa eşit ağırlık da istemiyorsa (eşit ağırlıkta çok güzel meslek yok diye hatırlıyorum) dil bölümü bence baya iyi bir bölüm.
Bölümlük sıkıntısı yok ingilizceyi çok seviyor ve iyi zaten. Sınıf ortamını ve öğretmenlerini sevmemiş.

Bildiğim kadarıyla son gün falan yok. Karar versinler sonradan idareye zırt pırt iş çıkarmasınlar diye öyle söylüyorlar diye düşünüyorum. Sınıfıma sonradan eşit ağırlıktan geçen biri gelmişti çünkü.
Velhasıl harbiden zırt pırt karar değiştiriyormuş kardeşin. Üzerine oturup eksisiyle artısıyla konuşmuşsunuzdur umarım. Kesin kararını verdiyse geçsin. Geçmek istediğinde hocalardan alacağı tepkiyi tahmin edebiliyorum çünkü.
Dün baya anlattım aslında dil bölümünün fırsatlarının sayısala göre az olduğunu vs. ama kararlıydı fen derslerinde falan başarısız olduğu için ben de hak verdim yani. Ama sonrasında sınıftakileri ve öğretmenleri sevmediğini söyledi. ( dil sınıfına giren öğretmenler farklıymış daha önce hiç bir derslerine girmemiş.) Depresif bir halde şuan :D . Yarın halletmeye çalışacağız umarım sizin dediğiniz gibidir benim de sınıfıma sonradan geçenler vardı çünkü mantıklı geldi.

Değiştiremedi uyum sağlamaya çalışıyor.

Zamanla halleder, sıkıntı etmesin.
Ya yönetimin saçmalığı. Uğraşmamak için yalan söylüyorlar yok 1 hakkınız var cart curt. Okula ben gitmedim babam gitti haberim yoktu benim. Sandalyeden kalkıp bir dilekçe dolduracaklar. Sanki her şey çok disiplinli İsviçre gibi eğitim veriyorlar da bölüm için tek hak varmışmış. Yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı