11. sınıfta bölüm değiştirme var mı?

Loremm

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu an meslek lisesinde kimya teknolojisi alanındayım fakat kimya bana göre değilmiş. Aşırı zorlanıyorum ve derslerim çok kötü. Okuldaki yazılım bölümüne geçmek istiyorum. Sınıf öğretmenime sordum boş ver zaten seneye 12. sınıf olacaksınız dönemin başında yapsaydın devam et dedi. Fakat artık okuldan o kadar soğudum ki devamsızlık hakkımı bitirdim şu an ilk derse geç bile kalsam sınıfta kalacağım. Ne yapmalıyım?

Okulların kapanmasına 3 ay kaldı zaten devamsızlıklarını özürlüye çevir ve yaz tatiline kadar dişini sık.

İlla bölüm değiştirmek istiyorum dersen okul idaresiyle durumu konuşabilirsin.

Merhabalar, şu an meslek lisesinde kimya teknolojisi alanındayım fakat kimya bana göre değilmiş. Aşırı zorlanıyorum ve derslerim çok kötü. Okuldaki yazılım bölümüne geçmek istiyorum. Sınıf öğretmenime sordum boş ver zaten seneye 12. sınıf olacaksınız dönemin başında yapsaydın devam et dedi. Fakat artık okuldan o kadar soğudum ki devamsızlık hakkımı bitirdim şu an ilk derse geç bile kalsam sınıfta kalacağım. Ne yapmalıyım?

Ağustos 2022'e kadar bölüm değiştirmesi yapabilirsiniz diyorlardı bize. Siz yine de okul idaresiyle konuşun(Ağustos 2022'den kastım, yeni eğitim öğretim yılı başlamadan bir ay önce).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı