11.sınıf EBA kanalları bölüme göre ders yayınlanıyor mu?

Makaleler
1
Merhabalar. 11. sınıfa geçtim bugünde uzaktan eğitim başlıyor. Bölüm olarak sayısal seçmiştim. Şimdi 11. sınıflar için sayısal, sözel veya eşit ağırlık alanları için ayrı kanallar var mı? Yoksa da programda fen dersleri falan da gözüküyor sayısal olanlar ayrı onları izleyecek şekilde mi yoksa? Umarım anlatabilmişimdir.

Arkadaşlar konuyla alakası yok ama, kafama başka bir forumda bir şey takıldı. Şimdi 8 sınıf olanlar 9 sınıfı izlemek yerine 8 sınıfı izlemeleri gerekiyormuş. Çünkü 8 sınıfın 2 döneminin konularını yayınlanıyormuş. Şimdi kafama takılan şey, 9 sınıfı izlemek varken neden 8 sınıfın 2 dönemini izlesinler ki? Bildiğim kadarıyla zaten 21 Eylül'de okullar açılacak o zaman 9 sınıfın konularını görecekler miş. Bu arada aynı şekilde 12 sınıf olan 11 sınıfın konularını izleyecekmiş. 21 Eylül'de okulda 12 sınıfın konularını anlatacaklarmış. Şimdi ben hem 11 sınıfın hem 12 sınıfın konularını izlesem bir şey olur mu? Sonuçta 12 sınıfın konularını okulda yeniden göreceğim için evde biraz da olsa anlamış olurum belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı