11. sınıf meslek lisesinden açık liseye geçiş

11. sınıf meslek lisesine gidiyorum. Açık liseye geçmek istiyorum. Acaba nasıl oluyor açık lise? Sizce mantıklı mı? Zor mu? Bu arada polis olmak istiyorum.
Normal liseden farkı okula gitmiyorsun sınavlara giriyorsun. Eğer okulda ders dinlemeyi sevmeyen ve o leş gibi ortamdan sıkılan biriysen tercih edilebilir ama sınavları ekstra zor yapılıyor gibi bir şey duymuştum. Polis olman konusunda olumsuz bir etki yaratmaz sadece iyi çalışıp üniversiteyi kazanman gerek. Aldığın diploma yine normal lise diploması bir farkı da yok.

Normal liseden farkı okula gitmiyorsun sınavlara giriyorsun. Eğer okulda ders dinlemeyi sevmeyen ve o leş gibi ortamdan sıkılan biriysen tercih edilebilir ama sınavları ekstra zor yapılıyor gibi bir şey duymuştum. Polis olman konusunda olumsuz bir etki yaratmaz sadece iyi çalışıp üniversiteyi kazanman gerek.
Öncelikle ilgiliniz için çok teşekkür ederim . Ben okuldan okuldaki öğrencilerin hareketlerinden zorbalıklarından çok sıkıldım . O yüzden geçmeyi istiyorum ama geçersem yani geçtikten sonra bı pişmanlık yaşar mıyım sizce ?

Öncelikle ilgiliniz için çok teşekkür ederim . Ben okuldan okuldaki öğrencilerin hareketlerinden zorbalıklarından çok sıkıldım . O yüzden geçmeyi istiyorum ama geçersem yani geçtikten sonra bı pişmanlık yaşar mıyım sizce ?
Aynı durumu meslek lisesinde bende yaşamıştım. Öyle ya da böyle bir şekilde bitirdim. Açık liseye geçerseniz ders çalışmanız gerekir çünkü size davranışlarınıza göre ekstra not veren bir hoca yok. Açık liseye geçenler genelde işe başlıyor ve o lise hiç bir şekilde bitmiyor. İşe başlamayacaksanız tercih edilebilir.

Öncelikle ilgiliniz için çok teşekkür ederim. Ben okuldan okuldaki öğrencilerin hareketlerinden zorbalıklarından çok sıkıldım. O yüzden geçmeyi istiyorum ama geçersem yani geçtikten sonra bir pişmanlık yaşar mıyım sizce?

Konuları evden çalışabilirsin sınavları geçersin ve arkadaşın dediği aksine ben de kolay olduğunu duydum.

Kitapçık veriyorlar tamamına çalışıyorsun edebiyat 100 sayfa bir şey, yazılar uzun uzun değil çoğu sayfaları metinler kaplıyor. Kitabın tamamından not çıkardım 2 A4 kağıdını aldı sadece. Zaten şuan ki sınavlar online yapılacak Mart'ta durumu bilemem.

Normal liseden farkı okula gitmiyorsun sınavlara giriyorsun. Eğer okulda ders dinlemeyi sevmeyen ve o leş gibi ortamdan sıkılan biriysen tercih edilebilir ama sınavları ekstra zor yapılıyor gibi bir şey duymuştum. Polis olman konusunda olumsuz bir etki yaratmaz sadece iyi çalışıp üniversiteyi kazanman gerek.

Öncelikle ilgiliniz için çok teşekkür ederim. Ben okuldan okuldaki öğrencilerin hareketlerinden zorbalıklarından çok sıkıldım. O yüzden geçmeyi istiyorum ama geçersem yani geçtikten sonra bir pişmanlık yaşar mıyım sizce.

Sanmıyorum ben bu hafta sonu gireceğim sınavlara. Çıkmış eski soruları çözdüm gayet kolaydı 1 2 soru dışında.

Siz.

Sanmıyorum ben bu hafta sonu gireceğim sınavlara. Çıkmış eski soruları çözdüm gayet kolaydı 1 2 soru dışında.

Kitapçık veriyorlar tamamına çalışıyorsun edebiyat 100 sayfa bir şey, yazılar uzun uzun değil çoğu sayfaları metinler kaplıyor. Kitabın tamamından not çıkardım 2 A4 kağıdını aldı sadece. Zaten şu anki sınavlar Online yapılacak Mart'ta durumu bilemem.

Ben açık liseye şu anda geçebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı