11. sınıf sayısal bölümü öğrencisi için paragraf kitabı önerisi

dürümkıs

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıkta. 11.sınıftayım ve sayısal bölümü okuyorum. Güzel derece yapan abi/ablalarımdan aldığım tavsiye kitap okumam ve paragraf çözmem gerektiği. Yüzde 90'ı aynı şeyi söylüyor. Paragraf çözmenin ve kitap okumanın sadece edebiyat için değil, yeni nesil uzun sayısal soruları için de çok yararlı olacağını söylüyorlar. 11. sınıf sayısal için paragraf kitabı veya yayın evi önerilerinizi bekliyorum.

Eğer hiç paragraf tecrüben yoksa ve çözmekte zorlanıyorsan Hız ve Renk al. Biraz daha iyi seviyedeysen Paragrafın Ritmi de güzel kitaptır.

Arkadaşlar şunu da sormak istiyorum. Karekök yayınlarının sözel derslerdeki başarısı nasıldır? Bir arkadaşım " Yayın evinin adı bile karekök, nasıl sözel kitap yapsınlar ki" dedi ve kafam karıştı. 11. sınıf tarih kitabını almayı düşünüyorum.
Arkadaşlar şunu da sormak istiyorum. Karekök yayınlarının sözel derslerdeki başarısı nasıldır? Bir arkadaşım " Yayın evinin adı bile karekök, nasıl sözel kitap yapsınlar ki" dedi ve kafam karıştı. 11. sınıf tarih kitabını almayı düşünüyorum.
@Cruslan @375973

Son düzenleme:

@Cruslan @375973
Açıkça söylemek gerekirse 11.sınıf öğrencisiyim ve sözel dersler için hiç kitap satın almadım. Kesin bir bilgim yok. Sadece bu sene Türkçe dil bilgisi kitabı almayı düşünüyorum. Ancak evet ben de Karekök için sözel alan başarısının sayısal alanda olduğu kadar iyi olmadığını duymuştum. Bu isimle alakalı bir durum değil, Karekök daha çok Matematik kitaplarıyla ünlenen bir yayınevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı