11. sınıfa geçeceğim ne yapacağımı bilmiyorum

jestor

Hectopat
Yer
İzmir / Türkiye
Daha fazla  
9. ve 10. sınıfta COVID olduğu için bu dönemlere ait hiçbir şey hatırlamıyorum şu an tamamen sıfırım 9. ve 10. sınıf testleri alıp çözüp sonra TYT mi çözmeliyim? Ne yapmalıyım? Temiz ve disiplinli bir sene istiyorum rastgele kaynaklardan alıp çözmeyeceğim kitapları istemiyorum.

Dostum, YouTube'da bir sürü kanallar var 9. sınıf, 10. sınıf konuları anlatan. Ayrıca 9. ve 10. sınıf konuları TYT konuları demek. İnternetten TYT konularına bakıp iyi olduğun konuları veya hatırladığın konuları tekrar, kötü olduğun veya hiç hatırlamadıklarını konu anlatım şeklinde ilk başta konuya çalışıp sonrasında konu testleri vb. çözmeni öneririm. Özellikle ÜçDörtBeş yayınları konu testleri konusunda gayet iyi, öneririm. İnternetten de çözebilirsin OGM Materyal (MEB'e bağlı) gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, YouTube'da bir sürü kanallar var 9. sınıf, 10. sınıf konuları anlatan. Ayrıca 9. ve 10. sınıf konuları TYT konuları demek. İnternetten TYT konularına bakıp iyi olduğun konuları veya hatırladığın konuları tekrar, kötü olduğun veya hiç hatırlamadıklarını konu anlatım şeklinde ilk başta konuya çalışıp sonrasında konu testleri vb. çözmeni öneririm. Özellikle ÜçDörtBeş yayınları konu testleri konusunda gayet iyi, öneririm. İnternetten de çözebilirsin OGM Materyal (MEB'e bağlı) gibi.
Yani 9-10 + TYT ayrı ayrı çalışmama gerek yok mu sadece TYT yeter mi?

Çdostumi zaten TYT çalışırken aynı zamanda 9-10 konularını da çalışmış oluyorsun o yüzden dedim ben. İleride sıkıntı yaşamamak için hafiften başlamanı öneririm benç

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum zaten TYT çalışırken aynı zamanda 9-10 konularını da çalışmış oluyorsun o yüzden dedim ben. İleride sıkıntı yaşamamak için hafiften başlamanı öneririm ben.

bu siteden TYT paketi yani soru bankalarını alıp oradan konulu videolar izleyip bir de bu siteden biraz daha soru bankası bir de dediğiniz ÜçDörtBeş yayınlarının kitaplarını almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı