11. sınıfta açık liseye geçmek

5 kasıma kadar tekrardan uzatıldı geçişler şuanda geçebiliyoruz

arkadaşlar bahsettiğim gibi ben sınıf tekrarı yaptım ve sınıf tekrarı yapanlar geçebiliyor o yüzden konuyu açtım benim geçme şansım var şuan geçsemmi geçmesemmi diye bilgi topluyorum
Nasıl 5 kasım o ortaokul degilmiydi? Yönetmelikde öyle yazıyor sırf o yüzden araştırmayı bırakdım

Nasıl 5 Kasım o ortaokul degil miydi? Yönetmelikde öyle yazıyor sırf o yüzden araştırmayı bırakdım.

Yok liseler için ben haberi gördüm bugün sonra aradım açık lise hattını 5 Kasıma kadar uzatıldı yenilemeler dendi.

Kaç kredide başlarım kaç dönemde bitirim o konu hakkında bilgilendirebilecek birisi var mı benim açığa geçme sorunum yok sadece geçersem ne zaman bitiririm onu öğrenmek istiyorum.

Yok liseler için ben haberi gördüm bugün sonra aradım açık lise hattını 5 Kasıma kadar uzatıldı yenilemeler dendi.

Kaç kredide başlarım kaç dönemde bitirim o konu hakkında bilgilendirebilecek birisi var mı benim açığa geçme sorunum yok sadece geçersem ne zaman bitiririm onu öğrenmek istiyorum.
Agam tyt için illa 12 bitirmene gerek yok şunu diyebilirim tyt hazırlanmaya başla şuan 5 dönem zorunlulugu var önceden 8 di şimdi 5 tamamlamış sayılırsın açıga beklemeden geç derim.Bende geçmek isterdim ama hoca bulmak zor hafızlık için okulun zulmünü çekecegiz

Agam TYT için illa 12 bitirmene gerek yok şunu diyebilirim TYT hazırlanmaya başla şu an 5 dönem zorunlulugu var önceden 8'di şimdi 5 tamamlamış sayılırsın açıga beklemeden geç derim. Bende geçmek isterdim ama hoca bulmak zor hafızlık için okulun zulmünü çekecegiz.

Nasıl 12 bitirmeme gerek yok detaylı anlatır mısın çok bilmiyorumda bir de 3 dönemim mi kalıyor eğer ben şimdi geçersem.

Nasıl 12 bitirmeme gerek yok detaylı anlatır mısın çok bilmiyorumda bir de 3 dönemim mi kalıyor eğer ben şimdi geçersem.
Videolara bakarsan çok rahat anlarsın.Şimdi direkt diyebilecegim açıga geç.11 i tam bitirip bitirmeme durumunu bilmiyorum tyt katılmak açısından ama 12 de 12 ye geçmiş ol bitirmesen bile tyt sınavına girebiliyorsun okula başvuru yapabilmen içinde geçiçi belge veriyorlar sonra kalıcı geliyor benim ark biz 10 bitirirken 12 oldu böyle.

Arkadaşlar ben 2024 Nisan ayında 18 yaşıma giriyorum 18 yaşındakilerin mezun olması için 5 dönem yeterli oluyormuş ben 11.sınıfta geçeceğim için direk 5.dönemden başlıyorum zaten gereken krediyi tamamladığım gibi 18 yaşını doldurduğumda mezun olur muyum ?

Arkadaşlar ben 2024 Nisan ayında 18 yaşıma giriyorum 18 yaşındakilerin mezun olması için 5 dönem yeterli oluyormuş ben 11.sınıfta geçeceğim için direk 5.dönemden başlıyorum zaten gereken krediyi tamamladığım gibi 18 yaşını doldurduğumda mezun olur muyum ?
Yaş sınırı oldugunu ilk defa senden duydum 12 ye geçsen tyt için yeterli diye biliyorum

Yaş sınırı oldugunu ilk defa senden duydum 12 ye geçsen tyt için yeterli diye biliyorum
Açık lise mezuniyetinden bahsediyorum

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bro sen tecrübeli gibisin bir kaç yorumunu gördüm ufak bir yardımcı olursan sevinirim

Son düzenleme:
Açık lise mezuniyetinden bahsediyorum

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bro sen tecrübeli gibisin bir kaç yorumunu gördüm ufak bir yardımcı olursan sevinirim

TYT ye girmek için lise mezunu olmanız gerek. TYT konuları 9. ve 10. sınıf konuları. Ortalama olarak 75 - 80 kredi arasında başlayabilirsiniz ve büyük ihtimalle bir senede (AÖL de 1 senede 3 dönem olur) mezun olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı