11. sınıfta açık liseye geçmek

Alywen23

Hectopat
Daha fazla  
17 yaşındayım 1 yıl sınıf tekrarı yaptım şu an 12 olmam gerekiyor fakat 11.sınıfı okuyorum.
Açık liseye geçmeyi düşünüyorum kayıtlar uzadı şu an geçsem ne zaman mezun olurum? Dönem kredi vesaire varmış ben kaçla başlarım bilen varsa yardım edebilir mi?
Yaşıtlarım bu sene mezun olacak acaba onlara yetişebilir miyim açık liseyle beraber erkenden bitirebilir miyim?

Açık liseye geçince bir sürü boş vaktin kalacak, istediğine vakit ayırabilirsin. Okulda şu zamandan sonra vakit kaybı zaten. Geçmen senin için faydalı olacaktır.

Açık lise özürlü veya engelli raporu olmadan geçilmiyor diye biliyorum geçilebiliyorsa eğer aylık 200 300 TL civarında para ödemesi yapıyormuşsun
Açık liseden okulu bitirmek gayet kolay 2 arkadaşım açık liseden okuyor sınava girmeden bile geçebiliyrosun.

Açık liseye geçiş şartları değişmişti. Diyanete bağlı hafızlık kursuna yazılman oradan aldığın belgeyle geçmen falan gerekiyor istersen bir şansını dene ama çok zor geçmen.

Açık lise kayıtları kapandı şuan bende yeniden açılmasını bekliyorum 1 dönemde 2 sınıf atlayabilirsin yani rahat bu sene tyt sınavına girersin diye düşünüyorum.

Açık lise kayıtları kapandı şuan bende yeniden açılmasını bekliyorum 1 dönemde 2 sınıf atlayabilirsin yani rahat bu sene tyt sınavına girersin diye düşünüyorum.
5 kasıma kadar tekrardan uzatıldı geçişler şuanda geçebiliyoruz

Açık liseye geçiş şartları değişmişti. Diyanete bağlı hafızlık kursuna yazılman oradan aldığın belgeyle geçmen falan gerekiyor istersen bir şansını dene ama çok zor geçmen.
arkadaşlar bahsettiğim gibi ben sınıf tekrarı yaptım ve sınıf tekrarı yapanlar geçebiliyor o yüzden konuyu açtım benim geçme şansım var şuan geçsemmi geçmesemmi diye bilgi topluyorum

5 Kasıma kadar tekrardan uzatıldı geçişler şu anda geçebiliyoruz.

Arkadaşlar bahsettiğim gibi ben sınıf tekrarı yaptım ve sınıf tekrarı yapanlar geçebiliyor o yüzden konuyu açtım benim geçme şansım var şu an geçsemmi geçmesemmi diye bilgi topluyorum.

Geçin bence hocam yetişirsiniz muhtemelen ama hedefiniz nedir?

Geri
Yukarı