Çözüldü 11. Sınıfta Devamsızlıktan Kalınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Arkadaşlar merhaba, hemen konuya geçmek istiyorum. Benim özürlü devamsızlığım 13.5'tu. Bende dilekçe yazıp 4 günü daha özürlüye geçirdim. Ancak sorun şu ki 13.5+4=17.5 yapması gerekiyorken sistemde 20.5 gün olarak gözüküyor. Kalmakla ilgili endişem var.

Screenshot_20220611-101653.jpg

Screenshot_20220611-101659.jpg

Screenshot_20220611-101706.jpg

Ayrıca izinli sayılarını da topladığımızda 20.5 etmiyor, gerçekten bir sorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uygulamada hata olabilir, onun dışında hatalı haliyle bile kalmıyorsunuz zaten. Özürsüz 10 gün, toplam 30 gün hakkınız bulunuyor. Özürsüz devamsızlığınız 10 günü, toplam devamsızlığınız da 30 günü aşmamış. Özürlü devamsızlık için de toplam devamsızlık süresini aşmadığınız sürece herhangi bir sınır da bulunmuyor. Toplam devamsızlığınız da 27 gün etmiş. Konuya geri dönüşünüzü bekliyor olacağım.
Uygulamada hata olabilir, onun dışında hatalı haliyle bile kalmıyorsunuz zaten. Özürsüz 10 gün, toplam 30 gün hakkınız bulunuyor. Özürsüz devamsızlığınız 10 günü, toplam devamsızlığınız da 30 günü aşmamış. Özürlü devamsızlık için de toplam devamsızlık süresini aşmadığınız sürece herhangi bir sınır da bulunmuyor. Toplam devamsızlığınız da 27 gün etmiş. Konuya geri dönüşünüzü bekliyor olacağım.

Çözüm
Kalmazsınız, kalmanız için özürsüz 10, toplamda 30 günü geçmesi gerekiyor devamsızlığınızın.

Pazartesi günü hata ile alakalı müdür yardımcısıyla konuşmaya gideceğim. Ama kalıp kalmama kısmını bilmek rahatlattı teşekkürler.😇
Kalmazsınız, kalmanız için özürsüz 10, toplamda 30 günü geçmesi gerekiyor devamsızlığınızın.
Kalıp kalmama kısmını bilmek rahatlattı teşekkürler. 😇

@Gordrhain rica ederim. Muhtemelen uygulamayla ilgili hatadır da bu haliyle de kalmıyorsunuz. Onu da belirtmiş olayım, şu aralar konusunu çok gördüm. Sorunu yaşayan tek sen değilsin. Yardımcı olabildiysem de yorumumu çözüm olarak rapor etmeniz çok memnun eder :)

Yeni konular

Geri
Yukarı