11. sınıfta sınıfta kaldım

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, sınavlara çalışmadığım için düşük geldi notlarım ve büyük ihtimalle sınıfta kaldım, seneye kesinlikle her gün sıkı bir çalışma yapacağım. aslında 50 not ortalamasıyla sınıfı geçmektense bir sene daha çok çalışıp geçmek daha mantıklı geliyor bana OBP düşmesin diye. Sorum şu, daha önce sınıfta kalan oldu mu? Nasıl bir duygu? Benimle kalan 1-2 arkadaşım daha var sanırım, bir de sınıfta kalıp iyi bir yere gelmem mümkün mü? 11 sayısalım.

İyi bir yere gelip gelmemeni sınıfta kalıp kalmaman belirlemiyor zaten o konuda sıkıntın olmasın. Lise mezunu insanlar bile ileride büyük yerlere gelebiliyorlar. Sınıfta kalmış olman senden kaynaklanan bir durum bir daha ki sefere daha sıkı çalışıp kalmamaya özen göster.

Ben 9'da kalmıştım. Duygu olarak kastınız ne anlamadım okuduğunuz sınıfı başka öğrencilerle bir daha okuyorsunuz işte...
Hocalar dışlama falan yaparlar mı açıkçası pek üzülmedim ben ama diğerlerinin bana karşı olacak davranışlarını merak ediyorum
İyi bir yere gelip gelmemeni sınıfta kalıp kalmaman belirlemiyor zaten o konuda sıkıntın olmasın. Lise mezunu insanlar bile ileride büyük yerlere gelebiliyorlar. Sınıfta kalmış olman senden kaynaklanan bir durum bir daha ki sefere daha sıkı çalışıp kalmamaya özen göster.
Kesinlikle daha çok çalışacağım zaten

Ben kalmadım ama abimden örnek vereyim. Abim 9. Sınıfa kadar hiç çalışmazdı 7/24 Metin2 oynardı. 9. Sınıfa ilk gittiğinde kaldı. Babam annem çok sinirlendi. Abim çok üzüldü o gün dedi ki ben çalışacağım ve yapacağım. Cidden kaldıktan sonraki seneden itibaren çok ciddi çalıştı. İngilizce Dili ve Edebiyatı dan mezun oldu. Şimdi de atanmayı bekliyor. Bazen insanın kendine gelebilmesi için yere çakılması lazım 😄. Kolay gelsin.

Ben kalmadım ama abimden örnek vereyim. Abim 9. Sınıfa kadar hiç çalışmazdı 7/24 Metin2 oynardı. 9. Sınıfa ilk gittiğinde kaldı. Babam annem çok sinirlendi. Abim çok üzüldü o gün dedi ki ben çalışacağım ve yapacağım. Cidden kaldıktan sonraki seneden itibaren çok ciddi çalıştı. İngilizce Dili ve Edebiyatı dan mezun oldu. Şimdi de atanmayı bekliyor. Bazen insanın kendine gelebilmesi için yere çakılması lazım 😄. Kolay gelsin.
Haklısınız benim içinde bir dönüm noktası olacağına inanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı