Fen lisesi 9.sınıfta konulardan geri kaldım

Fatih 2

Femtopat
Ne yapabilirim? Genel olarak tüm derslerde geri kaldım nasıl toparlayabilirim? Matematik, biyoloji ve kimya da anlatılan konuyu anlamadım tekrarla yapabilirim ama coğrafya, tarih ve edebiyatta bayağı bildiğiniz 0 bilgim. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli olur mu bilmem ama ders alabilirsin, YouTube'den falan video izleyebilirsiniz ve bolca çalışıp test falan çözerek eksiğinizi kapatabilirsiniz. Bir an önce hatta bu gün başla yeter.

Kendine bir program hazırlayıp adım adım tüm konuları yeniden çalış. İnternetten bir sürü konu anlatımı videosu bulabilirsin. Onlara bak.

Ne yapabilirim? Genel olarak tüm derslerde geri kaldım nasıl toparlayabilirim? Matematik, biyoloji ve kimya da anlatılan konuyu anlamadım tekrarla yapabilirim ama coğrafya, tarih ve edebiyatta bayağı bildiğiniz 0 bilgim. Nasıl düzeltebilirim?

YouTube'den izleyebilirsin. Sayısal öğrencisiysen Tonguç ve Hocalara Geldik(Bazı dersler hariç.) gibi kanalları tavsiye etmem. Onun dışında derece yapanların kanalından sana uygun olan kanalı bulabilirsin. Ama onun dışında kendin de bir şeyler katmalısın.

YouTube'den izleyebilirsin. Sayısal öğrencisiysen tonguç ve hocalara geldik(bazı dersler hariç.) gibi kanalları tavsiye etmem. Onun dışında derece yapanların kanalından sana uygun olan kanalı bulabilirsin. Ama onun dışında kendin de bir şeyler katmalısın.

Aynen kendin de bir şeyler katmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı