110 bin TL motor tavsiyesi

RS200, 250 SR veya NK 250. RS200 kendi motorum ve çok zırıltı ve titreme yapıyor söyleyeyim. Tip istersen kesinlikle 250 SR al renk olarak da turuncu olanını al gözler üstünde olacak eminim.

Çin motorları biraz güvenilmez bence, sorunsuz binen de var patlatan da süpriz yumurta, parça sorununu da çözülmeyecek gibi ama tipleri çok güzel. Bütceni biraz zorlar ama 250 duke bakabilirsin onun dışında çin motoru yerine bajaj daha iyi bir tercih olur tipleri biraz çirkin ama servisi ve kalitesi parasına göre tatmin edici.

RS200, 250 SR veya NK 250. RS200 kendi motorum ve çok zırıltı ve titreme yapıyor söyleyeyim. Tip istersen kesinlikle 250 SR al renk olarak da turuncu olanını al gözler üstünde olacak eminim.
Aslında istediğim motor 250 SR fakat 30 bin lira açığım kalıyor bu yüzden alamayacağım gibi. NK 250 ya da Benelli 125S alacak gibi duruyorum hala araştırıyorum motorları. Tercihim 0 motor almak.

Evet kesinlikle titreşim ve zırıltıya katılıyorum. 2021 RS200 var beni de ciddi anlamda rahatsız ediyor fakat onun dışında motor yakıtı olsun, sağlamlığı olsun, motor bloğu olsun piyasadaki en iyilerden biri.

Geri
Yukarı