1100 Liraya CS İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Gtx 970 1400 TL den başlıyor üzerine 500 tl daha eklemem lazım çok para ya. R9 380 alırsam 900 TL arada 500 tl fark var. O kadar para eklersem belim bükülür. Gtx 970 ile r9 380 arasında ne kadar çok fark var. Örneğin Gtx 970' e 100 puan verirsek r9 380 bu karta göre kaç puan alır.

GTX 970'in rakibi R9 390'dır. CS GO için kaç yıllık kartım olan HD 5770 bile yüksek ayarlarda 60 FPS de oynatıyor.

Ben Asus R9 270x kullanıyorum. Oyun içindeki çözünürlüğüm 720p orta ayarlarda msaa 8x de 270-330 Fps arası değerlerde oyunu oynuyorum. Daha iyi olabilirdi ama gayet yeterli. Daha iyi bişey almak istersen 380x tavsiye edebilirim. Steam Community :: Pi WorLD İncelemek istersen bu adresde de Steam profilim mevcut

Ben Asus R9 270x kullanıyorum. Oyun içindeki çözünürlüğüm 720p orta ayarlarda msaa 8x de 270-330 Fps arası değerlerde oyunu oynuyorum. Daha iyi olabilirdi ama gayet yeterli. Daha iyi bişey almak istersen 380x tavsiye edebilirim. Steam Community :: Pi WorLD İncelemek istersen bu adresde de Steam profilim mevcut
380x göremedim çıkmadı daha o piyasaya galiba link verir misin. 1000 tl altında olması önemli çok fazla verecek bütçen yok.

Bende biraz önce cs deydim. 500 fps felan alıyorum. Değişiyo tabi. Ayarların hepsi en sonda sanıyorum. Yani çok bir fark yok tabi. Sonuçta ekranım 75hz. Ama 80 tane smoke yiyip içlerinde su kayağı yapabiliyorum :D (not: Zaten çoğu ekran kartı da yapıyor, çok bir para harcamaya gerek yok cidden. Benim niyetim o kadar limit varken biraz daha ekleyip iyisinin olmasıydı)

380x göremedim çıkmadı daha o piyasaya galiba link verir misin. 1000 tl altında olması önemli çok fazla verecek bütçen yok.

Kusura bakma yanlış yazmışım. R9 380 4G Alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu inceleyebilirsin performansı gerçekten çok başarılı. 4G Olması ileriye yönelikte bir tercih olur memnun kalırsın. Alabileceğin üç adet adres var aşağıda bağlantılarını bulabilirsin. Bunun yanında MSİ Forumlarında belirtilen güç kaynağı R9 380 için Minimum 28A ve 500W.

MSI R9 380 GAMING 4GB 256Bit DDR5 DP HDMI 2xDVI
MSI R9 380 GAMING 4G Radeon R9 380 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri
MSI R9 380 GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Son düzenleme:
Kusura bakma yanlış yazmışım. R9 380 4G Alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu inceleyebilirsin performansı gerçekten çok başarılı. 4G Olması ileriye yönelikte bir tercih olur memnun kalırsın. Alabileceğin üç adet adres var aşağıda bağlantılarını bulabilirsin. Bunun yanında MSİ Forumlarında belirtilen güç kaynağı R9 380 için Minimum 28A ve 500W.

MSI R9 380 GAMING 4GB 256Bit DDR5 DP HDMI 2xDVI
MSI R9 380 GAMING 4G Radeon R9 380 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri
MSI R9 380 GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Asus almayı düşünüyordum. Msi ondan daha mı iyi acaba.

Çok bir farkları yok, ikisi de çok kaliteli, güvenilir firmalar. Ben soğutmasının daha iyi olduğunu düşündüğümden Asus tercih ederdim. Ama sen gözüne güzel görüneni de alabilirsin.

Bence o kadar yüksek ekran kartı almana gerek yok . Orta seviye bir ekran kartı işini görür . Onun yerine monitör , kulaklık , klavye gibi ekipmanlar almanı öneririm .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı